Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Slate House
Deze rookvrije cottage heeft niet alleen een tuin, maar ook gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze cottage heeft 4 slaapkamers en beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet. De keuken is voorzien van een koelkast, microgolfoven en vaatwasser. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Deze cottage in Letter biedt gratis wifi en kabelinternet aan. Alle kamers in deze cottage met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
2 privébadkamers
Bad of douche
Douche
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Ierland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Slate House Letter
The Slate House Cottage
The Slate House Cottage Letter
Over deze buurt
deze cottage ligt in Letter. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Beenatee Loop Walk en Cuas Crom Beach. Daarnaast kun je ook Siopa Chill Rialaig en The Old Barracks bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. The Anchor en Siopa Chill Rialaig zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Letter
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Slate House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Slate House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Slate House?
Deze cottage in Letter ligt en op 5 km afstand van Skellig Six 18 Distillery, The Anchor en Daniel O'Connell Memorial Church. Ook Beenatee Loop Walk en The Old Barracks liggen op 5 km afstand.