Geheel appartement

Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace

Fotogalerie voor Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace

Drie witte handdoeken met geborduurde tekst op een bed.
Een woonkamer met een bank, fauteuil en een glazen salontafel met een fles en bloemen.
Een spiraaltrap die uitkomt op een strand, met een helder uitzicht op de oceaan en een pier op de achtergrond.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een lamp, een schilderij en een raam met een rasterpatroon.
Een woonkamer met een bank, fauteuil, glazen salontafel en een eettafel met stoelen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace

  • Mooi vakantieappartement in het centrale deel van Cádiz, ideaal om de stad te verkennen en van de kust te genieten. Het appartement is geschikt voor 5 personen en beschikt over een woonkamer, volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers, slaapbank en een complete badkamer. Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, toegang tot streamingdiensten en een welkomstpakket zijn inbegrepen.



    Geniet van een ruime privépatio van 60 m² met tuinmeubilair om te ontspannen of buiten te eten. Het appartement ligt op slechts één minuut lopen van restaurants en op twee minuten van supermarkten. De stranden Victoria (450 m) en Santa María del Mar (600 m) zijn vlakbij.



    Privé ondergrondse parkeergelegenheid is beschikbaar op aanvraag (tegen meerprijs) en gratis parkeren op straat is mogelijk (niet gegarandeerd). Huisdieren zijn welkom, afhankelijk van soort en grootte.



    Het appartement is uitgerust met een alarmsysteem met sensoren die standaard uitgeschakeld zijn, tenzij u ervoor kiest deze te activeren; er wordt een afstandsbediening verstrekt. Op verzoek bieden wij vier strandstoelen, een parasol en twee fietsen gratis aan.

    - Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Cádiz. Bezoek culturele hoogtepunten Kathedraalmuseum en Centro Municipal de Arte Flamenco. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Tavira Toren en Romeins Theater. Bekijk onze reisgids voor Cádiz
Meer appartementen in Cádiz
Kaart
CÁDIZ, Andalusia

In de buurt

  • Een boulevard aan het strand met een hotel, palmbomen en strandparasols.
    Playa de la Victoria
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een modern gebouw met een gebogen glazen gevel en de tekst 'Nuevo Estadio Ramon de Carranza Ayuntamiento de Cádiz' bovenaan.
    Stadion Nuevo Mirandilla
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Een kuststadsgezicht met historische architectuur, waaronder een opvallende kerk met koepels en klokkentorens, een vuurtoren en een rotsachtige zeewering.
    Kathedraal van Cádiz
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Plaza Lisboa
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Playa de Santa María del Mar
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Segunda Aguada Station - 7 min. wandelen
  • Jerez de La Frontera (XRY) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Vitola
    7 min. wandelen
  • Restaurante La Paz
    7 min. wandelen
  • Tirabuzon
    11 min. wandelen
  • Freiduria El Stop
    7 min. wandelen
  • Beduino
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace?

Dit appartement in Cádiz ligt op 5 minuten wandelen van Plaza Lisboa en Playa de la Victoria. Ook Restos del acueducto de Gades en Playa de Santa María del Mar liggen op een kwartiertje wandelen. Segunda Aguada Station ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Cádiz is het 23 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday Apartment "Huerta del Obispo" with Wi-Fi and Terrace

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Muy recomendable

Pros: Ubicación, terraza y comunicación con David.