Goodnight Cádiz Apartments bevindt zich in Oude stad van Cádiz, een wijk in Cádiz, en ligt bij de zee. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij El Gran Teatro Falla. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Strand La Caleta en Playa de la Victoria. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Nuevo Mirandilla. Bekijk onze reisgids voor Cádiz
Calle Calderón de la Barca, 10, Cádiz, Andalucia, 11003
In de buurt
Plaza de España
5 min. wandelen - 0.5 km
Torre Tavira
5 min. wandelen - 0.5 km
El Gran Teatro Falla
7 min. wandelen - 0.6 km
Kathedraal van Cádiz
8 min. wandelen - 0.7 km
Plaze de San Juan de Dios
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Cádiz (CDZ-Treinstation Cádiz) - 15 min. wandelen
Jerez de La Frontera (XRY) - 42 min. rijden
Restaurants
Balandro
3 min. wandelen
Ultramarinos Bar El Veedor
4 min. wandelen
O Connells
4 min. wandelen
Woodstock
4 min. wandelen
Cumbres Mayores
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Goodnight Cádiz Apartments
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een fitnesscentrum, maar ook een dakterras en een seizoensgebonden buitenzwembad. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een kinderzwembad, een wasserij en een spelletjesruimte zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Maak na een lange dag gebruik van je flatscreentelevisie met satellietzenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een espressoapparaat. Wekelijkse schoonmaakservice.
Goodnight Cádiz Apartments heeft 21 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en een kluis. Elke flatscreentelevisie van 40 inch heeft satellietzenders. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
In dit appartement in Cádiz is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is vervanging van de handdoeken beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De locatie beschikt over een kinderzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere fitnessfaciliteiten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Kinderzwembad
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met satellietzenders
Buiten
Dakterras
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Telefoon
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In een historische wijk
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Spelletjesruimte
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
21 units
4 etages
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Energiebesparende schakelaars in kamers
Gebouwd in 2021
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Mediterrane architectuur
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Ramen met dubbelglas
Schoonmaakservice (op verzoek)
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Zonne-energie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie A/CA/00277
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 01 november
Het zwembad is toegankelijk van 11.00 uur tot 20.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Goodnight Cadiz Apartments
Goodnight Cádiz Apartments Cádiz
Goodnight Cádiz Apartments Apartment
Goodnight Cádiz Apartments Apartment Cádiz
Veelgestelde vragen
Beschikt Goodnight Cádiz Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 11.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Goodnight Cádiz Apartments?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Goodnight Cádiz Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 14 apr. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Goodnight Cádiz Apartments?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Goodnight Cádiz Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Goodnight Cádiz Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Goodnight Cádiz Apartments?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Cádiz ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van El Gran Teatro Falla, Plaze de San Juan de Dios en Kathedraal van Cádiz. Ook Strand La Caleta en Playa de la Victoria liggen op 3 km afstand. Cádiz (CDZ-Treinstation Cádiz) ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Cádiz is het 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Goodnight Cádiz Apartments
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 176 van 212 beoordelingen
10 - Uitstekend
176
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 212 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 212 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 212 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 212 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Lourdes
Reisde met familie
1 apr 2026
Positief: Netheid
Me parece un lugar maravilloso repito seguro
Lourdes
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Gilles
Reisde met partner
14 mrt 2026
Positief: Netheid
Très confortable et à dix minutes du centre
Gilles
4 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Daniel
3 mrt 2026
Daniel
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lesley
Reisde met familie
27 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location , size of apartment was excellent and very clean . Lovely property overall and would highly recommend
Lesley
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Roberto
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto. Atención inmejorable. Habitación amplia. Ubicación 10 de 10. Si vuelvo por Cádiz me quedaría de nuevo aquí.
Roberto
2 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Fang
29 dec 2025
Positief: Netheid
What we liked:
The laundry, sauna, location, the size of the room
What we disliked
We were offered the ground floor room. We couldn’t open the window, as people smoking weed outside and felt very noisy and not very safe. We asked for an upper floor but was told we needed to pay 2x of what we paid. The reception staff was helpful but lacked of warmth hospitality. No cleaning product or hand washing liquid or basic salt/chopping board in the kitchen.
Fang
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
7 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Very clean and just the right amenities... stove top, frig, toaster, silverware, elevator, very nice lighting with big windows... we loved it! Helpful front desk & staff!!
Robert
5 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Mikael
4 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Great rooms - if you dont get a room on the ground floor. I didnt like the windows toward the street even though nobody could look in. Nice terracce on the top. And a few good restaurants close
Mikael
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Stefan
1 dec 2025
Bra läge nära restauranger och butiker. Dock långt till parkeringsgarage (ca 10-15 min promenad). Väldigt rent förutom en kudde som hade lite blod på. Brödrost fungerade inte och det saknades knivar för att skära saker så som brödkniv men i övrigt fanns allt man behöver. Skulle kunna finnas några krokar innanför dörren där man kan hänga upp jackor m.m. vilket innebär att man lägger jackor i soffan.
Stefan
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
James
Reisde met een groep
20 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
James
6 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Yolanda
13 okt 2025
Yolanda
3 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Elisabeth
9 okt 2025
Elisabeth
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
DArcey
Reisde met een groep, Reisde met familie
8 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Goodnight Cadiz Apartments
Lovely 2-bedroom apartment in a perfect location in the old city. Clean, spacious, and very comfortable. Everything is within easy walking distance — great restaurants, beautiful beaches, and all the main sights. Highly recommended for anyone visiting the area!
DArcey
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Steve
5 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Very unassuming door leads to a nicely presented reception
The apartments are sizeable, clean and well kept - very quiet in the area
A short walk to the water with lovely landscaped areas to walk through
Small carrefour round the corner for convenience
Steve
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Dirceu
Reisde met familie
3 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Dirceu
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Brian
28 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Very satisfied, very much worth the price!
Brian
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Javier
18 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Bien pero descafeinado
La habiación estaba muy bien. El único problema es la cafetera que eso de tener que comprar las cápsulas en recepción a 50 céntimos cada una me parece una estafa y que no había un espejo para verse entero. Por otro lado, la ducha es la mejor que he visto en muchos hoteles.
Javier
8 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Henrik
Reisde met familie
30 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Henrik
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met familie
30 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful gem in the city. Great location.
Mark
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Niko
29 jul 2025
Niko
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
petri
26 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
petri
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Marianne
23 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Marianne
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
kjersti
13 jul 2025
Negatief: Netheid
kjersti
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
adrian
Reisde met familie
11 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fantastic property.
adrian
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Stuart
8 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten