dit appartement ligt in Oude stad van Cádiz, een wijk in Cádiz. Verken de plaatselijke natuur bij Strand La Caleta en Playa de la Victoria. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Nuevo Mirandilla of Real Plaza de Toros de El Puerto de Santa María. Bekijk onze reisgids voor Cádiz
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Maak na een lange dag gebruik van je smart-tv met satellietzenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een balkon.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke smart-tv heeft satellietzenders.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Calle Compañía, 10 Cádiz].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 200.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 02.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie A/CA/00334
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Genteel Catedral Cadiz Cadiz
Genteel Home Catedral Cádiz Cádiz
Genteel Home Catedral Cádiz Apartment
Genteel Home Catedral Cádiz Apartment Cádiz
Exclusive Studio in Cadiz Center. Catedral I
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Genteel Home Catedral Cádiz?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Genteel Home Catedral Cádiz?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Genteel Home Catedral Cádiz van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 198, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Genteel Home Catedral Cádiz inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Genteel Home Catedral Cádiz uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Genteel Home Catedral Cádiz?
Dit appartement ligt in Oude stad van Cádiz, op 15 minuten wandelen van Plaza de Topete en Strand La Caleta. Plaza de Candelaria en Plaza de la Catedral liggen op enkele stappen afstand. Cádiz (CDZ-Treinstation Cádiz) ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Cádiz is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Genteel Home Catedral Cádiz
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
yuxin
Reisde met partner
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loveky apartment in the old town. Superb location in a noisy and vjbrwnt area. Loved the roof top terrace too.
Tracey
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
William
18 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fue un excelente tiempo en Genteel Home Cadiz. Recomiendo 100%, cerca de todo caminando, Catedral de Cadiz, Playa La Caleta, Museo de Cadiz, etc.
William
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Nabil
Zakenreiziger, Reisde met familie
19 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Excellent à tous les niveaux
Très bel appartement très bien situé au cœur de la vieille ville de Cadix où tout est à proximité.
Susana notre hôte a été très à l’écoute et nous a donné d’excellents conseils.
Jesus a aussi été très professionnel et très aimable.
La literie est de qualité et même le canapé lit était très confortable.