Dit gebouw ligt op een top locatie aan de bekende Calle Columela, de belangrijkste winkelstraat van Cádiz, en op slechts een paar meter afstand van de Plaza del Palillero, de Plaza de las Flores, de Mercado de Abastos, de Torre Tavira, de kathedraal en nog veel meer.<br>Tijdens een gezellige wandeling door de historische wijk kom je op ongeveer 700 meter van het strand van La Caleta in de bekende wijk Barrio de la Viña; het Parque Genovés ligt ook vlakbij, en op iets meer dan 900 meter afstand ligt het strand van Santa María del Mar, dat bekendstaat als een van de beste stadsstranden van Europa. De dichtstbijzijnde luchthaven ligt in de stad Jerez de la Frontera, op 32 km afstand.<br>Dit appartement/studio heeft een vloeroppervlak van 47,05 m². Het beschikt over een aparte slaapkamer, een woonkamer, een ruim, comfortabel en goed uitgeruste open keuken, een badkamer en een inbouwkast. Het appartement kijkt direct uit op de Calle Sacramento en heeft veel ramen en balkons waardoor het badet in natuurlijk licht.<br>Het appartement biedt onder andere gratis wifi, een flatscreen-tv en een keuken met een magnetron, een keramische kookplaat met afzuigkap, een koelkast met vriesvak, een koffiezetapparaat en een complete set keukengerei om je een aangenaam verblijf te garanderen.<br>De appartementen zijn voorzien van beddengoed en handdoeken voor alle gasten.
dit appartement ligt in Oude stad van Cádiz, een wijk in Cádiz. Bezoek Archeologische Locatie Gadir en Torre Tavira, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Plaza de Mina en Golf van Cádiz. Bekijk onze reisgids voor Cádiz
Zijn huisdieren welkom bij Apto. 1 Dorm. Ext. 2ª Planta?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apto. 1 Dorm. Ext. 2ª Planta?
Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Apto. 1 Dorm. Ext. 2ª Planta van één nacht voor twee volwassenen op 17 nov. 2026 min. € 84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apto. 1 Dorm. Ext. 2ª Planta inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apto. 1 Dorm. Ext. 2ª Planta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apto. 1 Dorm. Ext. 2ª Planta?
Dit appartement ligt in Oude stad van Cádiz, vlak bij Plaza de Topete, Plaza de Candelaria en Archeologische Locatie Gadir. Plaza de Abastos en Torre Tavira liggen op enkele stappen afstand. Cádiz (CDZ-Treinstation Cádiz) ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Cádiz is het 11 minuten wandelen.