Camping de la Bonde ligt aan het strand in Cabrières-d'Aigues. Château d'Ansouis en Château de Lourmarin zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Domaine La Cavale en Moulin à Huile d'Olive - Bastide du Laval. Ook Chateau Val Joanis (wijnerij) en Abdij van Silvacan zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor waterpret zoals zwemmen of voor een avontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cabrières-d'Aigues
Etang de la Bonde, 30 RD 27, Cabrieres-d'Aigues, 84240
In de buurt
Parc naturel régional du Luberon
1 min. wandelen - 0.0 km
Cours Mirabeau
47 min. rijden - 36.1 km
Moulin à Huile d'Olive - Bastide du Laval
16 min. rijden - 14.2 km
Château de Lourmarin
21 min. rijden - 16.2 km
Château La Coste
34 min. rijden - 27.7 km
Lokaal vervoer
Station Pertuis - 17 min. rijden
Luchthaven Marseille - Provence (MRS) - 61 min. rijden
Restaurants
Château Val Joanis
21 min. rijden
Le 19 vin
9 min. rijden
La Dame Jeanne
8 min. rijden
Bar Tabac Bleu
10 min. rijden
Vintage pizza
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Camping de la Bonde
Camping vlak bij Château de Lourmarin
Camping de la Bonde bevindt zich dicht bij Château d'Ansouis en biedt een buurtwinkel, een wasserij en een entertainmentruimte buiten. Avontuurlijke reizigers kunnen vissen bij deze camping.
Naast een snackbar/deli genieten gasten ook van gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
Meertalig personeel en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Camping de la Bonde zorgen voor veel comfort dankzij aparte eetruimtes en voorzieningen zoals espressoapparaten.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.22 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
Servicetoeslag: EUR 5 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Schoonmaakkosten: EUR 70 per verblijf
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Camping de la Bonde?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Camping de la Bonde inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Camping de la Bonde uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Camping de la Bonde?
Deze camping ligt aan het strand, op 15 km afstand van Château d'Ansouis, Domaine La Cavale en Moulin à Huile d'Olive - Bastide du Laval. Ook Chateau Val Joanis (wijnerij) en Château de Lourmarin liggen op 15 km afstand.