Fotogalerie voor Holiday house Tossens for 2 - 4 persons with 2 bedrooms - Holiday home





Gehele woning
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 4 68 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday house Tossens for 2 - 4 persons with 2 bedrooms - Holiday home
Holiday house Tossens for 2 - 4 persons with 2 bedrooms - Holiday home
- Huisdiervriendelijk
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
2969717
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Butjadingen. Bezoek culturele hoogtepunten Nationalpark-Haus Museum Fedderwardersiel en Marinemuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Aqua Mundo Park Nordseeküste en Speelschuur. UNESCO Werelderfgoed Waddenzee en Störtebeker Park zijn ook een bezoek waard.

Tossens, Jadebusen
In de buurt
- Aqua Mundo Park Nordseeküste - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Jade Bay - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Strand van Tossens - 5 min. rijden - 1.9 km
- Hundestrand Burhave - 14 min. rijden - 12.5 km
- Nordsee-Lagune Butjadingen - 15 min. rijden - 12.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- MarketCafé - 15 min. wandelen
- Savvas Der Grieche - 12 min. rijden
- Wedelstaedt's - 20 min. wandelen
- Restaurant Frida - 50 min. rijden
- Strandcafe Rondell - 17 min. rijden