Das Frühstückshotel Büsum ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand in Büsum. Reizigers die graag actief bezig zijn, kunnen bij Phänomania Büsum en Seehundstation Friedrichskoog terecht. Als je liever een beetje cultuur opsnuift, kan dat bij Staatsmuseum van Dithmarsch. Ook Familienlagune Perlebucht en Sint-Nikolaaskerk zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor waterpret zoals windsurfen of voor een avontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Büsum
Blauort 16-18, Büsum, 25761
In de buurt
Familienlagune Perlebucht
9 min. wandelen - 0.8 km
Büsumer Strand
14 min. wandelen - 1.2 km
Leuchtturm Büsum
17 min. wandelen - 1.5 km
Phänomania Büsum
2 min. rijden - 1.6 km
Jachthaven van Büsum
3 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Station Büsum - 15 min. wandelen
Luchthaven van Hamburg (HAM) - 93 min. rijden
Restaurants
Restaurant mit Café Am Park
13 min. wandelen
Räucherei Beckmann
14 min. wandelen
Kiek In
13 min. wandelen
Störtebeker Steakhaus
13 min. wandelen
Beach Bar
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Das Frühstückshotel Büsum
Hotel vlak bij Familienlagune Perlebucht
Das Frühstückshotel Büsum bevindt zich dicht bij Phänomania Büsum en biedt een strandbar, een terras en een tuin. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals yogaën op het strand en volleyballen op het strand. Naast een snackbar/deli genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Das Frühstückshotel Büsum hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 1 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 12.00 uur: EUR 15 tot 20 voor volwassenen en EUR 8,50 tot 13,50 voor kinderen
Een strandbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Fietsenverhuur
Sauna
Strandyoga
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In een nationaal park
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Meer
2 gebouwen
3 etages
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 45
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 16.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 13 december tot 26 december.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 45.00 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25.0 per verblijf.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 25 december t/m 7 januari betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 8 januari tot 31 maart betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober, EUR 4.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 24 december, EUR 2.80 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15.00–20.00 voor volwassenen en EUR 8.50–13.50 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 15.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 45 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: EUR 45.00 per nacht
Toeslag voor faciliteiten: EUR 17.50 per persoon, inclusief gebruik van de sauna
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Langdurige huurders welkom.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Das Frühstückshotel Hotel Buesum
Das Frühstückshotel Hotel
Das Frühstückshotel Hotel Büsum
Das Frühstückshotel Büsum
Hotel Das Frühstückshotel Büsum
Büsum Das Frühstückshotel Hotel
Das Frühstückshotel Hotel
Hotel Das Frühstückshotel
Das Fruhstuckshotel Busum
Das Frühstückshotel
Das Fruhstuckshotel Busum
Das Frühstückshotel Büsum Hotel
Das Frühstückshotel Büsum Büsum
Das Frühstückshotel Büsum Hotel Büsum
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Das Frühstückshotel Büsum?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Das Frühstückshotel Büsum?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Das Frühstückshotel Büsum van één nacht voor twee volwassenen op 11 apr. 2026 min. € 117, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Das Frühstückshotel Büsum inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Das Frühstückshotel Büsum uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 45 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Das Frühstückshotel Büsum?
Dit hotel ligt bij de zee, op 2 km afstand van Familienlagune Perlebucht en Phänomania Büsum. Ook Sint-Nikolaaskerk en Eidersperrwerk liggen op 20 km afstand. Station Büsum ligt op 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Das Frühstückshotel Büsum
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,8
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 44 van 70 beoordelingen
10 - Uitstekend
44
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 70 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 70 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 70 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 70 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met familie
27 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr sauber, sehr empfehlenswert.
Danke für alles
Thomas
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Anja
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anja
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Magnus
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Väldigt trevligt hotell. Lite slitet
Magnus
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Fabian
16 jun 2025
Fabian
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Dieter
Reisde met een groep, Reisde met partner
3 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hatten Zimmer 44, leider ein totaler Reinfall. Fenster es gibt auch Fenster wo durchgesehen werden kann!!!
Dusche ein Witz. Sitzmöbel mehr als Unterdurchschnitt.
Servicepersonal im Frühstücksraum, wie auch der Zimmerservice sehr freundlich. Hierfür ein SUPER!!
Dieter
4 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Veronika
2 nov 2024
Veronika
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Ute
Reisde met familie
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt
…es passte alles:der Empfang,das Zimmer,das Personal,das Frühstück,die Lage perfekt!!!!
Ute
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Evelyn
Reisde met familie
26 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Evelyn
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Angela
Reisde met een groep
27 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sauber und schöne Lage
Schönes Hotel in guter Lage . Zimmer und Bad sehr sauber.Freundliches, hilfsbereites Personal
Angela
1 nacht verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Harald
21 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Harald
7 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
16 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war sehr schön und groß. Alles war auf dem neuesten Stand und sauber. Sie können erkennen, dass alle Mitarbeiter stolz auf ihre Arbeit sind. Alle Attraktionen und Einkaufsmöglichkeiten waren innerhalb von 10 bis 15 Minuten erreichbar. Das Frühstück war fabelhaft und das gesamte Personal war sehr freundlich. Wir werden auf jeden Fall wieder buchen.
Mark
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Hans-Rudolf
Reisde met een groep
19 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles ok
Hans-Rudolf
2 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
gerd
22 okt 2023
gerd
3 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Monika
23 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Monika
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Eileen
Reisde met partner
2 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super! Sehr freundliches Personal.
Eileen
1 nacht verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Franziska
Reisde met familie
16 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel hat unseren Besuch auf Büsum rund um abgeschlossen.
Die Mitarbeiter sind alle super freundlich.
Das Frühstück war Perfekt. Es wurde immer nachgefühlt und es gab eine reichliche Auswahl. Es fehlte an nichts.
Wir kommen sehr sehr gern wieder
Franziska
3 nachten verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Sandra
Reisde met een groep
1 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Helle, freundliche Zimmer, sehr guter Zustand der Ausstattung, aufmerksames und sehr freundliches Personal. Im Keller gibt es eine helle Lounge, in der man gemütlich zusammensitzen kann. Gibt nichts negatives zu berichten.
Sandra
4 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Lou
17 aug 2022
Lou
1 nacht verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Andreas
Reisde met familie en kleine kinderen
20 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles bestens, sauber, ruhig freundliches, sehr sehr hilfsbereites Personal. Ich fand es etwas komisch, das beim Lunch Paket für 7,50€ Wasser vom Lidl beigepackt wird... Der zur Anreise bestellte Obstkorb wurde zwar berechnet aber leider nicht aufs Zimmer gebracht. Auf Nachfrage wurde dieser jedoch sofort ausgehändigt. Check-in und Check-out verliefen reibungslos. Hier noch ein kleiner Kritikpunkt: Es werden leider keine Kreditkarten akzeptiert. (Das wurde aber im Vorfeld deutlich kommuniziert) Wir würden jederzeit wieder kommen.
Andreas
2 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Sandra
29 jun 2022
Sandra
3 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top Hotel in ruhiger Lage
Vom Empfang, über das Zimmer, bis hin zum Frühstück war alles top. Das Hotel liegt sehr ruhig, aber zentral und bietet einen kostenlosen Parkplatz. Fahrräder können in einer Fahrrad-Garage abgestellt werden. Das Frühstück war sehr umfangreich und frisch.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Carmen
Reisde met huisdieren, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
20 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles in allem wunderschön. Mir persönlich hat in der Suit nur eine Kaffeemaschine gefehlt, aber das war kein großes Problem.
Carmen
4 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Sven
13 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sven
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
11 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Freundliches Personal. Toller Service :-)
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Michael
Zakenreiziger
27 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gute Check-Inn Möglichkeit. Toller Service und sehr sauber. Moderne Zimmer und gutes WLAN . Gerne wieder....