2/10 – Ontzettend slecht
mona


























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 22.00 uur geopend. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 25 maart tot 29 maart.
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Courtyard by Marriott Burlington van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 146, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 0,2 km van Bronte Creek Provincial Park en op 10 km afstand van Oakville Art Society en Bronte Harbour. Ook Sovereign House en Bronte Heritage Park liggen op 10 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
