Martha Hotel Bujumbura ligt in Bujumbura. Bezoek Pierre de Livingstone et Stanley en Livingstone-Stanley Monument, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Rusizi Nationaal Park en Saga Plage. Bekijk onze reisgids voor Bujumbura
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Martha Hotel Bujumbura?
Dit hotel in Bujumbura ligt op 2 km afstand van Prins Louis Rwagasore-stadion en Embassy of Rwanda. Ook Embassy of France en Centrale Markt van Bujumbura liggen op 3 km afstand.