Up Tribeca Hotel bevindt zich in El Centro, een wijk in Buenos Aires, en ligt vlak bij een metrostation. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Palermo Soho. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij La Bombonera of Stadion Luna Park. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Bartolome Mitre 1265, Buenos Aires, Capital Federal, 1036
In de buurt
9 de Julio Avenue
1 min. wandelen - 0.1 km
Gran Café Tortoni
7 min. wandelen - 0.6 km
Obelisco
9 min. wandelen - 0.8 km
Calle Florida
11 min. wandelen - 0.9 km
Teatro Colon
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Lima - 5 min. wandelen
Station Belgrano - 7 min. rijden
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 20 min. rijden
Restaurants
Los 36 Billares
4 min. wandelen
La Panera Rosa
4 min. wandelen
Lo De Lobo - Parrilla Al Paso
3 min. wandelen
La Continental
4 min. wandelen
Alameda Restaurante
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Up Tribeca Hotel
Hotel vlak bij Obelisco
Up Tribeca Hotel ligt in de buurt van Teatro Colon en Calle Florida en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, een feestzaal en een kluis bij de receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en een receptieruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 60 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Donsdekens en gratis baby-/kinderbedden
Bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies van 29 inch met kabelzenders
Balkons, microgolfovens en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Hoteles más Verdes. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Shuttle van/naar het pretpark (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (USD 24 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1905
Receptieruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv van 29 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Microgolfoven
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 15000 per huisdier, per dag
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 40 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: USD 24 per nacht
Toeslag voor huisdieren: USD 15000 per huisdier, per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Up Tribeca Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 15000 per huisdier, per dag.
Hoeveel kost een verblijf bij Up Tribeca Hotel?
Vandaag, 31 aug. 2026, kost een verblijf bij Up Tribeca Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 3 sep. 2026 min. € 49, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 24 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Up Tribeca Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Up Tribeca Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Up Tribeca Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 40 per voertuig.
Waar staat Up Tribeca Hotel?
Dit hotel ligt in El Centro, op 10 minuten wandelen van 9 de Julio Avenue en Teatro Colon. Ook Obelisco en Calle Florida liggen op een kwartiertje wandelen. Station Lima ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Sáenz Peña is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.