Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Encantador Apart Obelisco

Fotogalerie voor Encantador Apart Obelisco

Uitzicht vanuit een hoog raam op een stadsgezicht met verschillende gebouwen, waaronder een opvallend 'Telefónica'-bord.
Een netjes opgemaakt bed met een beige hoofdbord, twee kussens en een bruine deken. Er staat een witte nachtkastje met een lamp bij en een spiegel hangt aan de muur.
Een gang met drie liften, een gepolijste vloer en een spiegel aan de linkerkant.
Een televisie waarop een nieuwsuitzending wordt vertoond, een blauwgroene fauteuil en een moderne woonkamer met een betegelde vloer.
Een badkamer met een marmeren douchewand, een badkuip, een douchegordijn, een handdoekrek met opgevouwen handdoeken en een spiegel.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Encantador Apart Obelisco

  • Appartement vlak bij Obelisco
  • Encantador Apart Obelisco ligt in de buurt van Calle Florida en Teatro Colon en heeft veel te bieden. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Encantador Apart Obelisco zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met haardrogers en zeep
    • Koelkasten, microgolfovens en kookgerei, borden en bestek

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Microcentro, een wijk in Buenos Aires. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Palermo Soho. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij La Bombonera of Stadion Luna Park. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Meer appartementen in Buenos Aires
Kaart
Buenos Aires, Cdad. Autónoma de Buenos Aires

In de buurt

  • Een verlichte stadstraat 's nachts met reclameborden en verkeerslichten.
    9 de Julio Avenue
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een meerlaags atrium met een glazen koepel, versierde zuilen en een plantenarrangement in het midden.
    Calle Florida
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Stadsbeeld met een opvallende obelisk, een Pepsi reclamebord en het Panamericano gebouw.
    Obelisco
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur en rode luifels, waarschijnlijk een winkelgebied.
    Galerías Pacífico
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Gran Rex Theatre
    1 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Lavalle - 3 min. wandelen
  • Station Retiro - 19 min. wandelen
  • Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Valerio
    2 min. wandelen
  • McDonald's
    3 min. wandelen
  • Confitería La Ideal
    1 min. wandelen
  • Kentucky
    2 min. wandelen
  • Las Cuartetas
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Encantador Apart Obelisco?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Encantador Apart Obelisco inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Encantador Apart Obelisco uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Encantador Apart Obelisco?

Dit appartement ligt in Microcentro, op 5 minuten wandelen van Gran Rex Theatre, Obelisco en Calle Florida. Ook Teatro Colon en Plaza de Mayo liggen op een kwartiertje wandelen. Station Lavalle en Metrostation Carlos Pellegrini liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over Encantador Apart Obelisco

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk