Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires
Appartement vlak bij Obelisco
In de omgeving van Plaza de Mayo en Calle Florida ligt Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires, waar je geniet van een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning.
dit appartement ligt in Monserrat, een wijk in Buenos Aires. Obelisco en Casa Rosada zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Palermo Soho en Calle Florida. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij La Bombonera of Estadio Monumental. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 23 min. rijden
Restaurants
Starbucks
3 min. wandelen
D'Oro
3 min. wandelen
Central - Comidas al Paso
3 min. wandelen
Puerta del Inca
2 min. wandelen
La Puerto Rico
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy Studio in San Telmo- Your Retreat in the Heart of Buenos Aires?
Dit appartement ligt in Monserrat, op 10 minuten wandelen van Cabildo en Plaza de Mayo. Ook Casa Rosada en Calle Florida liggen op een kwartiertje wandelen. Station Bolívar en Station Belgrano liggen op 5 minuten wandelen.