Geheel appartement

Ayres Apartments Recoleta - Guido

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 52
26 mei - 27 mei

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in

Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken

Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie

De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:

De lichten uitdoen en de deuren op slot doen

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 12 per verblijf.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan USD 12.0 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor babybed: USD 12.0 per verblijf
  • Toeslag voor extra bed: USD 12 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Pixiv Pay en PayPal
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Dit is een LHBTI+-vriendelijke accommodatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van november tot maart
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Beschikt Ayres Apartments Recoleta - Guido over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Ayres Apartments Recoleta - Guido?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Ayres Apartments Recoleta - Guido van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Ayres Apartments Recoleta - Guido?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ayres Apartments Recoleta - Guido inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Ayres Apartments Recoleta - Guido uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Ayres Apartments Recoleta - Guido?

Dit appartement ligt in Recoleta, op 2 km afstand van Begraafplaats van Recoleta en Calle Florida. Ook Obelisco en Palermo Soho liggen op 3 km afstand. Las Heras Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Facultad de Derecho - Julieta Lanteri Station is het 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,4

Zeer goed

8,4

Netheid

7,6

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 39 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 30 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 85 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 85 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Rodrigo

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Bem localizado. Limpo. Completo
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Stephen

Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Nice clean apartment, easy instructions to get in. Location is good, lots of restaurants in the area.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Susana

Great place! Super friendly customer service! Superb location. I would recommend it to anybody!
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Thomas

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Room was clean. Great area to stay. Online pictures of swimming pool were misleading All good.
9 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Nicolas

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid, accuraatheid advertentie
Needs complete renovation!! Linens, curtains, walls. Toillet….would not come back
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Julieta

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Sofia atende maravilhosamente bem o que deixa a estadia super confortável! Profissional nota 10 parabéns ao Ayres por ter uma pessoa tão especial no comando!
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jose

Positief: Netheid, communicatie

Really good choice

Great place, neat and well-located
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Janie

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
A nice place to stay close to everything.
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Catherina

Positief: Communicatie
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Place is run down.
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ingrid

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great location and nice room very clean and comfortable
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

James

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
FANTASTIC STAFF , HOTEL AND LOCATION!
4 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Marcio

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Excelente localização e bom espaço.

Excelente localização, porém, por estar proximo a muitos bares, o barulho à noite incomoda um pouco.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ann gee

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Good location for food and mini mart
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Robert

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Un lugar excelente para descanso o trabajo/negocios.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Patricia

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Location
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alejandra

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The location of this property is superb and one of the safest areas in Buenos Aires. The staff is very friendly and helpful.
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Fabian

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice
5 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

James

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I have been staying in the same hotel for over 20 years and Sofía in the office is the best!
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gabriel

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Prático e bem localizado

Prático, bem localizado.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Edward

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Reliable. Always stay there in BsAs. Economic, friendly, clean, hpdul, centrally located.
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Karolina

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very friendly and helpful front desk person. View from the window was spectacular.
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

OTTO

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

BIEN UBICADO Y MUY ATENTOS

MI LLEGADA FUE TARDE 23:00PM Y ME ASISTIERON CON TRANSPORTE, CAMBIO DE MONEDA Y HASTA ME ESPERARON, MUY ATENTOS Y ESTA SUPER UBICADO
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

James

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It’s just a fantastic place and I’ve been staying here in the same hotel for 15 years! Sophia at the front desk is the best!!
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Lionel

Negatief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Horrible

El hotel esta ubicado a cerca de una discoteca no se puede dormir paso un día sobre dos y me fue.
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Ani

Negatief: Communicatie
This is an Apartment setting and has no front desk most of the time . You are on your own … Location is good and safe . Apartment was worn out .. especially for Recoleta area ..
3 nachten verbleven in december 2024