Gehele woning
Villa in Budoni with 3 bedrooms sleeps 8
Deze villa in Budoni is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa in Budoni with 3 bedrooms sleeps 8





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Mula a stone's throw from the sea
Villa Mula a stone's throw from the sea
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
4.0 van 10, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 50
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT090091B4000Q8551
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
953001
Over deze buurt
Budoni, Sardinia
In de buurt
- Capannizza Strand13 min. wandelen - 1.1 km
- Salamaghe Strand18 min. wandelen - 1.5 km
- Pineta Sant'Anna Uitzichtpunt20 min. wandelen - 1.7 km
- Anfiteatro Comunale Andrea Parodi2 min. rijden - 2.9 km
- Spiagge Porto Ainu10 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 30 min. rijden
Restaurants
- Ristorante Pizzeria La Terrazza7 min. rijden
- Ristorante Lu Stazzu3 min. rijden
- Old Caffè3 min. rijden
- Bar Criselide3 min. rijden
- Il Giardinetto14 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa in Budoni with 3 bedrooms sleeps 8
Beoordelingen
9,2








