Geheel appartement

Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning

Zwembad met een stenen fontein, ligbedden en potplanten.
Een keuken met rode kastjes, een gasfornuis en een betegelde spatwand.
Een slaapkamer met een hemelbed, een bureau met stoel en een nachtkastje met lamp.
Een terras met een schommelstoel, een tafel, planten in potten en een stenen muur.
Een landelijk landschap met uitzicht op zee, een weg en verspreide gebouwen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 686
inclusief belastingen en toeslagen
30 okt - 31 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning

  • Met uitzicht op zee is het vakantieappartement Il Rifugio Sul Mare in Budoni, zonder traptreden bereikbaar, ideaal voor een ontspannen verblijf. De woning van 80 m² bestaat uit een woonkamer met slaapbank, een keuken, vier slaapkamers en drie badkamers en biedt plaats aan maximaal negen personen. Tot de extra voorzieningen behoren snel Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), tv, airconditioning en een ventilator. Er is ook een kinderstoel beschikbaar.



    Jullie beschikken over een privé buitenruimte met tuin, open terras, drie overdekte terrassen, drie balkons, barbecue en buitendouche.



    Jullie hebben exclusief toegang tot het zwembad, beschikbaar van 9:00 tot 13:00 en van 16:00 tot 20:00. Het strand ligt op slechts 5 minuten afstand en het openbaar vervoer is te voet bereikbaar. Het zand is zacht en de zee helderblauw. Er is een parkeerplaats op het terrein en gratis parkeren op straat.



    Huisdieren zijn niet toegestaan. Roken en feesten zijn verboden. Houd tussen 23:00-8:00 en 13:30-16:00 rekening met de rust; praat niet op de terrassen om buren niet te storen. Overtreding kan leiden tot onmiddellijke beëindiging van het verblijf. Op het terrein zijn beveiligingscamera’s die alleen de buitenruimtes (tuin en zwembad) filmen. Richtlijnen voor afvalscheiding zijn aanwezig; meer informatie ter plaatse. De woning heeft energiezuinige verlichting en deels stroom van zonnepanelen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Budoni. Verken de plaatselijke natuur bij Spiaggia di San Teodoro en Spiaggia di Cala Brandinchi. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Budoni
Meer appartementen in Budoni
Kaart
Budoni

In de buurt

  • Circuito di Karting
    3 min. rijden - 3.3 km
  • Capannizza Strand
    7 min. rijden - 8.0 km
  • Anfiteatro Comunale Andrea Parodi
    8 min. rijden - 3.6 km
  • Porto Ottiolu
    11 min. rijden - 5.1 km
  • Salamaghe Strand
    11 min. rijden - 4.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Olbia Marittima Banche Porto - 30 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Mama's Ristorante Pizzeria Di Sandro Oggianu
    3 min. rijden
  • La Tavernetta
    5 min. rijden
  • acquarium
    5 min. rijden
  • Nautilus
    5 min. rijden
  • Spinnaker Cafè
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 30 okt. 2026 min. € 686, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Dit appartement in Budoni ligt en op 5 km afstand van Circuito di Karting, Anfiteatro Comunale Andrea Parodi en Spiaggia di Li Cucutti. Ook Salamaghe Strand en Porto Ottiolu liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 'Rifugio Sul Mare with Private Pool', Sea View, Wi-Fi, and Air Conditioning

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Fantástico

Pros: La anfitriona Bonarina estuvo muy amable y atenta nos dio total confianza al dejarnos la casa nos dio unos obsequios al darnos la bienvenida!La casa estaba súper limpia es una casa con encanto y personalidad con unas vistas increíbles y la zona muy tranquila y una piscina preciosa!