Geheel appartement
Apartment in St. Georgen
Dit appartement in Bruck an der Grossglocknerstrasse is voorzien van een balkon en een wasmachine/droogkast
Fotogalerie voor Apartment in St. Georgen





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 850 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Dream Chalet in the ski Area
Dream Chalet in the ski Area
- Zwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
In St Georgen
Apartment in St. Georgen Apartment
Apartment in St. Georgen formerly TUI Ferienhaus
Beautiful Apartment in Sankt Georgen With Balcony
Apartment in St. Georgen / Salzburg Near ski Area
Apartment in St. Georgen Bruck an der Grossglocknerstrasse
Over deze buurt
Bruck an der Grossglocknerstrasse, Salzburg State
In de buurt
Zellsee9 min. rijden - 10.5 km- Kholschnait Rodelbaan4 min. rijden - 3.5 km
- Kitzlochklamm8 min. rijden - 8.8 km
- AreitXpress-kabelbaan9 min. rijden - 10.8 km
- Golfclub Zell am See-Kaprun9 min. rijden - 11.8 km
Lokaal vervoer
- Gries Im Pinzgau Station - 15 min. wandelen
Restaurants
- Cosi7 min. rijden
- McDonald's7 min. rijden
- Slow Down8 min. rijden
- Cafe Untes8 min. rijden
- Hütte Restaurant & Pizzeria7 min. rijden








