10/10 – Uitstekend
Meng











In dit aparthotel in Broome is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 43 cm heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
De spa is dagelijks geopend. Kinderen jonger dan 15 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.










Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 4 jan. 2026, kost een verblijf bij Bali Hai Resort & Spa van één nacht voor twee volwassenen op 5 jan. 2026 min. € 157,62, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit wellness aparthotel ligt in Cable Beach, op 0,7 km van Cable Beach en op 5 km afstand van Buddha Sanctuary en Broome Wildlife Centre Reserve. Ook Japanese Cemetery en Chinese Cemetery liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

