Best Western Gregory Terrace Brisbane bevindt zich in Spring Hill, een wijk in Brisbane, en ligt vlak bij een treinstation. XXXX Brewery en Brisbane International Cruise Terminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Roma Street Parkland en South Bank Parklands. Reis je met kinderen? Mis dan Brisbane Showgrounds niet of ga naar Suncorp Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen. Haal je golfclubs tevoorschijn en ga de dichtbijgelegen linksbaan op voor een golfles of kies voor een activiteit zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Brisbane
397 Gregory Terrace Spring Hill, Spring Hill, QLD, 4000
In de buurt
Brisbane Showgrounds
7 min. wandelen - 0.6 km
Howard Smith Wharves
14 min. wandelen - 1.2 km
Roma Street Parkland
14 min. wandelen - 1.2 km
Queen Street Mall
3 min. rijden - 1.9 km
Tivoli
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Exhibition - 11 min. wandelen
Luchthaven van Brisbane (BNE) - 20 min. rijden
Restaurants
BrewDog Fortitude Valley
12 min. wandelen
Starbucks
11 min. wandelen
Soapbox Beer
12 min. wandelen
Happy Stack Cookies
6 min. wandelen
Netherworld
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Best Western Gregory Terrace Brisbane
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Brisbane Showgrounds
Best Western Gregory Terrace Brisbane bevindt zich dicht bij Tivoli en Royal Brisbane & Women's Hospital en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse, hebben gasten ook toegang tot wifi in de gemeenschappelijke delen (toeslag).
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad
Ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Een lift, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, rookvrije accommodatie en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Best Western Gregory Terrace Brisbane bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen en baby-/kinderbedden
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 60 cm met digitale zenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en koelkasten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (toeslag)
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks afhaalontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur: AUD 10 voor volwassenen en AUD 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang
Kinderstoel
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1988
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
iPod-dock
Lcd-tv van 60 cm met digitale zenders
Mp3-dock
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 10 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 25.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 200 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer AUD 10 voor volwassenen en AUD 10 voor kinderen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: AUD 15.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: AUD 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Best Western Gregory Terrace Brisbane over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Best Western Gregory Terrace Brisbane?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Best Western Gregory Terrace Brisbane inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Best Western Gregory Terrace Brisbane uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Best Western Gregory Terrace Brisbane?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Brisbane ligt in de zakenwijk, op 10 minuten wandelen van Brisbane Showgrounds en Tivoli. Ook Royal Brisbane & Women's Hospital en Roma Street Parkland liggen op 15 minuten wandelen. Station Exhibition ligt op 11 minuten wandelen en naar Brisbane Fortitude Valley Station is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Best Western Gregory Terrace Brisbane
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,8
Locatie
8,2
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 273 van 811 beoordelingen
10 - Uitstekend
273
Gastenscore: 8 - Goed. 338 van 811 beoordelingen
8 - Goed
338
Gastenscore: 6 - Redelijk. 136 van 811 beoordelingen
6 - Redelijk
136
Gastenscore: 4 - Matig. 44 van 811 beoordelingen
4 - Matig
44
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 20 van 811 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
20
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
locatie tov Fortitude Valley was uitstekend terwijl de accommodatie toch in een zeer rustige omgeving is gelegen
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Roberto
5 sep 2021
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Property looks neglected...
Definitely not a 4 star hotel
Roberto
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ferdinand
4 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good value hotel
This was my 2nd stay at the hotel. I was given a much better room this round with a fantastic view of the city- especially at night. Reception staff were very helpful and friendly and the ladies that cleaned the room did a good job. I choose this hotel because of it's proximity to where I needed to be. My only issue were the carpets- which needed a good steam clean or replacing. But overall i enjoyed my stay and it's a decent little hotel.
Ferdinand
6 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Mohammed Irfan
2 sep 2021
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is not safe at all, Someone at mid night entered into my room and stolen my personal items including the cards, and property manager find him on CCTV footage but i I haven’t got any help from him, at the end i suffered a lot, it’s all about the security system, which is not safe.
Mohammed Irfan
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
david
1 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to hwy and hospital
david
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ferdinand
25 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Reasonable Hotel
Not the best but for me it was fine. It was easy to find and on a main road. Room was large and reasonably clean but the carpets we're bit grubby. Staff were friendly and helpful. Location was ok as I needed something close to the hospital but really no shops or food places around, although to China Town it was just a 20min walk. If you Google- there are places to eat within walking distance. It clearly isn't 4 star but it served my purpose. Overall it was ok for a short stay and it wasn't pricey - I give it 6.8/10
Ferdinand
5 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
28 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was tidy
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Clean & tidy. Open & airy surroundings.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good clean rooms and no noise from road or other rooms. Some of the fixtures and furniture were a little tired but it was very clean and comfortable and the staff were friendly and helpful
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
11 jul 2021
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
The bath/shower was filthy. Bath was black with scum and mould. Rooms were clean, sheets fresh but carpet was stained. Sorry, won’t be going back again.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
11 jul 2021
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was a nice size and comfy beds with good force on the shower. But.. one yellowing on the pillowcase, yellow stains on a towel, curtain hooks missing so curtains sagging hanging down, bath discoloured and cracks and dirty, hair ball in the corner, all needs rennovating and painting and repairing. Very disappointing.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
27 jun 2021
Negatief: Personeel en service
I am absolutely appalled at the service at the Best Western Gregory Terrace. I arrived and my booking had been cancelled. I had no where else to stay and they could not accommodate me as they were fully booked. The manager was rude and I will never be going back there again.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent staff. Polite and helpful. Convenient location with free parking. Beautiful view and lovely room, the most comfortable bed I have ever slept in!!! Very clean. Price so reasonable, I couldn’t believe it as I would have paid double for a place of that standard. I never leave reviews but I was so impressed. Will definitely stay there again.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Large room, comfy bed
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
5 jun 2021
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room smelled and I started coughing as soon as I walked in to my room
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
1 jun 2021
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pretty embarrassing setup.. staff are quite rude
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
desmond
19 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
good location.
gr8 stay..comfortable rooms.quiet location..20 min walk to city centre...
desmond
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michael
19 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Fine for a short stay
It is very basic. If all you need is a bed then it’s fine. If you are looking for more then most likely you will be disappointed
Michael
4 nachten verbleven in mei 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
9 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Liked.
Right in the city . Close to buses , not far from trains.
Not liked.
Microwave not included in the fee.
No kitchenette.
A bit on the old side.
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in april 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet, clean, conveniently located, free parking and great value for money.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
3 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient to city. Good value.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thumbs Up for Best Western
Best Western is visually appealing, clean and well-situated, with lovely city views. The staff at reception are friendly, polite and helpful. Our stay was peaceful and trouble-free. The room we had was well-appointed, clean and comfortable. We feel we received excellent value for the low price of our overnight experience.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 apr 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, easy walk to & from Suncorp Stadium
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
9 apr 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had great city view from my room which was spacious.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2021
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
4 apr 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Pros:
-clean & tidy room and quite spacious
-onsite free parking
-very basic accommodation
Cons:
-pictures of property certainly did not reflect actual experience
-pool was not clean on arrival nor during stay
-very dated property
-door keys /locks need to be updated / changed - hard to open doors at times
-would not stay here again - pehaps suited for backbackers