Hotel L'Approdo ligt in Brindisi in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bastione San Giacomo en Area Archeologica di San Pietro Degli Schiavoni. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Brindisi en Tenute Rubino. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Brindisi
VIA DEL MARE 32, Brindisi, BR, 72100
In de buurt
Haven van Brindisi
1 min. wandelen - 0.1 km
Regina Margherita-boulevard
7 min. wandelen - 0.6 km
Kathedraal van Brindisi
8 min. wandelen - 0.7 km
Loggia di Palazzo Balsamo
8 min. wandelen - 0.7 km
Museo Archeologico Provinciale Francesco Ribezzo
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Brindisi (BQD-Station Brindisi) - 6 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 16 min. rijden
Restaurants
Chocoloso
7 min. wandelen
Rendez-Vous Cafè Bistrot
8 min. wandelen
Hotel L'Approdo
1 min. wandelen
Manhattan
9 min. wandelen
Caffè Ausonia
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel L'Approdo
Hotel vlak bij Haven van Brindisi
Hotel L'Approdo biedt onder andere een bar en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en conciërgeservice
Een 24-uurs receptie, een automaat en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en roomservice.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 10 meter van de accommodatie
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 8 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 december betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel L'Approdo Brindisi
L'Approdo Brindisi
Hotel L'Approdo Hotel
Hotel L'Approdo Brindisi
Hotel L'Approdo Hotel Brindisi
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel L'Approdo?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een maximumgewicht van 8 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel L'Approdo?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel L'Approdo van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 59, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel L'Approdo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel L'Approdo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel L'Approdo een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel L'Approdo?
Dit hotel ligt in Centro Storico Brindisi, op 10 minuten wandelen van Haven van Brindisi, Chiesa di San Sebastiano en Chiesa del Cristo dei Domenicani. Ook Piazza della Vittoria en Regina Margherita-boulevard liggen op 10 minuten wandelen. Brindisi (BQD-Station Brindisi) ligt op 20 minuten wandelen en naar Station Brindisi is het 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel L'Approdo
6,6
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
7,6
Locatie
7,2
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 96 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 96 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 96 beoordelingen
6 - Redelijk
22
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 96 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 96 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
8/10 – Goed
Simon
20 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Liked the place. Very simple, especially the ‘breakfast’. It’s old, but comfortable. Could need some upgrade in the interior.
Simon
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Dawid
14 apr 2024
Dawid
2 nachten verbleven in april 2024
6/10 – Redelijk
Melissa
Reisde met partner
19 sep 2023
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prijs kwaliteit ok.
Melissa
1 nacht verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
jozef
11 sep 2023
Positief: Personeel en service
LIgging is perfect , personeel vriendelijk;ccomodatie is oud en versleten
jozef
7 nachten verbleven in augustus 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Charmaine
Reisde met familie
23 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Am Morgen sobald das WC von anderen Zimmer gespült wird, es hat extrem fest nach Toilettenabwasser. Das Geruch war sehr stark und unerträglich, dass ich dann am selben Morgen check out machen musste und andere Übernachtung finden musste. Das Geruch ging trotz die offene Fenster nicht weg, weil jedes mal wenn das WC vom anderen zimmer gespült worden ist, komm es immer wieder. Ich hatte drei Nächte gebucht und habe wegen unerträgliches Geruchs habe ich nur eine Nacht übernachtet. Mir wurde nur klar gemacht, dass es kein Rückzahlung stattfinden wird. Ich bin sehr enttäuscht und würde nie empfehlen dort zu übernachten.
Charmaine
3 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Victoria
Reisde met familie
19 okt 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The rooms are basic, very basic. The bedding was clean. The bathroom was clean but the shower was old, in need of renovation and did not easily keep the water in.
This is a 2-3 star property ideal for a budget concious traveller in transit, but not a long stay. Directly opposite the MSC cruise terminal, so you had ocean views.
The elevator only worked from the 1st floor, so you have to haul your luggage from ground floor to the 1st floor. Not suitable for people who have limited mobility. A flat 5 minute walk from the main street in Brindisi which had shops, supermarkets and restaurants. No coffee etc in the room, but it has vending machines in the lobby.
Victoria
2 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
mauro
17 okt 2025
mauro
1 nacht verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
ANNA I
14 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
O hotel está em Pessima condicoes, ate ai tudo bem, iríamos descer do Cruzeiro da MSC e eu queria apenas um local próximo para dormir, contudo, logo no checkin tivemos um pessimo atendimento pelo atendente do dia, super grosso, estava com minha família buscando outro quarto disponível nas redondezas e por alguns minutos nos sentamos nas poltronas da frente do hotel e o atendente expulsou minha família dali, dizendo que só “hóspedes” poderiam sentar, sendo que eu era uma hóspede e mesmo assim fomos expulsos, meu pai deficiente cadeirante e minha vó de 82 anos tiveram que sair do local em busca de hotel pq ele não deixou sentarmos na cadeira para procurar no app. Limpeza horrível, ar condicionado não funcionava, frigobar desligado, pior experiência da minha vida. Única coisa positiva foi que o atendente da NOITE de óculos e olhos claros foi educado e cedeu mais um travesseiro que solicitamos, tirando isso, pessima experiencia.
ANNA I
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
ola
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prisvärt.
ola
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Lorenzo
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ok
Se pur datato albergo pulito reception 24 ore, prezzo assolutamente economico, gentilezza e cortesia
Lorenzo
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Dena
Reisde met partner
21 sep 2025
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Expedia states breakfast included and we include breakfast included in our Expedia searches.…desk clerk says NO.. actually, there is not a restaurant on the premises. “Free” parking is ONLY if you’re lucky enough to find a space in public parking lot. Thank goodness we were only staying one night. BARE bones, but $65 a night.. definitely wouldn’t stay again.
Dena
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Tunç
18 sep 2025
We arrived midnight due to our flight delayed,but employee wasn’t able to help ours
Tunç
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Charlotte H.
11 sep 2025
Charlotte H.
1 nacht verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Angela
Reisde met partner
26 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Abbiamo prenotato stanza con colazione inclusa per 2 notti, all'arrivo l'anziano alla reception ci fa pagare subito in tutta fretta e poi ci viene comunicato che la colazione non c'è.
L'altro collega ha provato maldestramente a rimediare, proponendo delle brioche del discount e succo delle macchinette. Hanno incassato una cifra per un servizio che poi in effetti non offrono. Con la scusa di non averlo tolto dall'extranet.
Detto ciò la posizione è comoda per raggiungere il centro di Brindisi.
I mobili sono vecchissimi e nessuno toglie la polvere, va rinnovato profondamente, ma sembra che sia un po tutto lasciato andare sia nell'atteggiamento che nell'hotel in se.
Angela
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Marcus, APO
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is amazing
Marcus
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Marcus, APO
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The staff was amazing and the property was excellent
Marcus
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
patrick
Reisde met een groep
28 jun 2025
Personnel à l’accueil efficace et sympathique mais appartement très vétuste
patrick
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Carlos
25 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Un hotel muy sencillo con buena ubicación
Carlos
3 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
bruno
27 mei 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
bruno
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Charlotte
25 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good
Charlotte
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Jacqueline
6 mei 2025
Positief: Netheid
Jacqueline
1 nacht verbleven in mei 2025
4/10 – Matig
Langenbacher
Reisde met partner
31 mrt 2025
Das Hotel ist schon sehr runtergekommen
Langenbacher
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
_, ITAMI
5 mrt 2025
Positief: Personeel en service
_
5 nachten verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Manuel
Zakenreiziger
12 jan 2025
Manuel
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Cintia, Largo
6 jan 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
walkable area to downtown and board walk port area with charming restaurants cafes and bars.