Geheel appartement

Astrid 902 with parking by Interhome

Fotogalerie voor Astrid 902 with parking by Interhome

Exterieur
Een eethoek met een tafel gedekt voor twee personen, een kast met glazen deuren en een keuken op de achtergrond.
Een balkon met uitzicht op een snelweg en het omliggende landschap.
Een moderne keuken met witte kasten, een roestvrijstalen oven en een betegelde vloer.
Een strand met een raster van blauwe tegels dat naar het water leidt.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 445 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Uitzicht op het water

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Astrid 902 with parking by Interhome

  • Studio Astrid: Eenvoudig appartementencomplex "Residentie Astrid", van 9 verdiepingen. In het centrum van Bredene, 300 m van zee, 300 m van het strand. In het huis: lift, bergruimte voor fietsen. Winkel 100 m, supermarkt 400 m, restaurant 100 m, tramhalte 200 m, bushalte "De Lijn" 1.2 km, treinstation "Oostende" 4 km, zandstrand "strand bredene" 300 m. Attracties in de buurt: Markt (dinsdagmorgen) 50 m, Boudewijnpark 25 km, Plopsaland De Panne 47 km, You Jump Oostende (voorheen Jumpsquare) 2.6 km. Groepen jongeren niet toegestaan.
    "Astrid 902 with parking", appartement 2-kamers 45 m2 op de 9e verdieping. Licht, comfortabel en gezellig ingericht: open woon-/eetkamer met 1 2-pers divanbed (140 cm, lengte 200 cm), eettafel, TV, Digitale TV, internationale TV-zenders en elektrische verwarming. Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer met 1 2-pers bed (180 cm, lengte 200 cm). Uitgang naar het balkon. Open keuken (afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine, combimagnetron). Douche/WC. Balkon 10 m2, op het oosten gelegen. Balkonmeubilair. Uitzicht op zee. Ter beschikking: haardroger. Internet (WiFi, gratis). Garage nr. 24 (1 Auto). Rookvrij huis. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders, brandblusser. LD214359

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Bedden opgemaakt bij aankomst
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar) / Kinderstoel 20.0 EUR Bookable extra fixed price
    Huisdier (max. 1 dier) 40.0 EUR Bookable extra fixed price
    Badlinnen (Eerste set) 8.0 EUR Bookable extra per person

    Deposit information:
    Borgsom in contanten of per creditkaart (Visa/Mastercard): 125.0 EUR
    #BE8450.301.9

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 45 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie LD214359
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Bredene. Geniet van de prachtige natuur bij Uitkerkse Polder en Maria Hendrikapark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals De Mercator en Cultuurcentrum De Grote Post. Museumschip Amandine en Noordzeeaquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bredene
Meer appartementen in Bredene
Kaart
Bredene, Vlaanderen

In de buurt

  • Een strand bij zonsondergang, met de zon vlak boven de horizon, silhouetten van mensen en een rotsformatie aan de rechterkant.
    Strand van Oostende
    12 min. rijden - 9.5 km
  • Een historisch Europees stadsplein 's nachts, met verlichte gebouwen en geplaveide straten.
    Brugse Kerstmarkt
    29 min. rijden - 35.8 km
  • Een historische toren met een klok, tegen een dramatische zonsondergang.
    De Markt van Brugge
    29 min. rijden - 35.8 km
  • strand bij 't Paelsteenveld
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Turkeyenhof
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Oostende - 18 min. rijden
  • Tramhalte Oostende Ravelingen - 24 min. rijden
  • Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Alaska
    1 min. wandelen
  • Hippo Beach
    18 min. wandelen
  • Lautrec
    5 min. wandelen
  • Hippo 12
    18 min. wandelen
  • De Zeemeeuw
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Astrid 902 with parking by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Astrid 902 with parking by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Astrid 902 with parking by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Astrid 902 with parking by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Bredene, op 1,5 km van Turkeyenhof en op 5 km afstand van Fort Napoleon en Koninklijke Golf Club Oostende. Noordzeeaquarium ligt op 4,9 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Astrid 902 with parking by Interhome

9,0

Fantastisch

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 22 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 22 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 22 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 22 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 22 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Mooi appartement perfecte ligging

Het is een mooi zuiver appartement wat fijn centraal gelegen ligt
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Aangenaam appartement met mooi zicht

Ideaal voor een vakantie aan zee. Goed gelegen vlakbij de voetgangersbrug naar het strand. Proper appartement, goed bed. Het keukentje is aan de kleine kant evenwel. Parkeergelegenheid in de garage was prima.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

De Reuk

gans de 14 dagen verlof,hing er een irriterende reuk in het appartement,niet constant maar nu en dan.Voor de rest alles prima in orde
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

De Reuk

gans de 14 dagen verlof,hing er een irriterende reuk in het appartement,niet constant maar nu en dan.Voor de rest alles prima in orde
Van een partnersite

8/10 – Goed

prachtig uitzicht

mooi appartement prachtig uitzicht enkel voor het uitladen en inladen is niet gemakkelijk met de parkeerplaatsen die er zijn een strook voorzien zou een pluspunt zijn in de garage zijn de parkeerplaatsen zeer smal
Van een partnersite

8/10 – Goed

prachtig uitzicht

mooi appartement prachtig uitzicht enkel voor het uitladen en inladen is niet gemakkelijk met de parkeerplaatsen die er zijn een strook voorzien zou een pluspunt zijn in de garage zijn de parkeerplaatsen zeer smal
Van een partnersite

8/10 – Goed

prachtig uitzicht

spijtig van de geurhinder de eigenaars en interhome zijn verwittigd .de eigenaars hebben ons een product bezorgd voor de hinder te beperken zeer goede service
Van een partnersite

8/10 – Goed

prachtig uitzicht

spijtig van de geurhinder de eigenaars en interhome zijn verwittigd .de eigenaars hebben ons een product bezorgd voor de hinder te beperken zeer goede service
Van een partnersite

8/10 – Goed

zeer mooi appartement

vernieuwd en mooi appartement. De service van Interhome zelf is echter wel serieus achteruit gegaan. Zeer onvriendelijke dame aan de balie. Komt met tegenzin en een lang gezicht van haar stoel.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Urlaub

Nettes Personal ,hilfsbereit .
Van een partnersite

8/10 – Goed

Urlaub

Nettes Personal ,hilfsbereit .
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Urlaub zum Entspannen

Ganz tolle Ferienwohnung alles super sauber und ruhig. Alles gut zu Fuß erreichbar. Kurz und knapp es hat alles geklappt!!!!
Van een partnersite

8/10 – Goed

un seul désagrément

très belle location mais très mauvaises odeurs de canalisations.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Kommen immer wieder

Sehr schöne saubere Wohnung mit super schöne Aussicht es fehlte an nichts klein aber fein. Nur ein negativer Punkt ab und zu Kanalgeruch. Wir kommen schon 10Jahre in verschiedene Wohnungen immer über Interhome sind wir sehr gut auf gehoben, Personal immer nett, freundlich und hilfsbereit.
Van een partnersite

8/10 – Goed

bel appartement bien situé

très bel appartement situé à 20min de Bruges , bien équipé. Dommage pour l'odeur désagréable quand on rentre (remonté d'égout) mais reste supportable canapé lit pas très agréable
Van een partnersite

8/10 – Goed

Alles Super

Wir kommen schon viele Jahre zum Haus Astrid und wurden wie immer freundlich empfangen. Die angemietete Wohnung war gut eingerichtet, alles erdenkliche sowie Spülmaschine, Kaffeemaschine, sauberes Besteck, ein Modernes Bad, ein Großes Fernsehgerät, WIFI usw. ein Bett mit guten Matratzen, WIFI usw. Wir waren sehr zufrieden.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Immer wieder gerne

Heizung und Mikrowelle waren etwas schwierig zu bedienen
Van een partnersite

8/10 – Goed

Alles vorhanden, was man benötigt

Die Wohnung war sauber und sehr gut ausgestattet (Geschirr, Besteck, Kaffeemaschine). Was nicht so schön war, es hat teilweise in der Wohnung stark nach Abfluss gestunken, wahrscheinlich durch die sanitären Leitungen. Das war aber nicht durchgehend der Fall. Ansonsten war alles gut.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Alles vorhanden, was man benötigt

Die Wohnung war sauber und sehr gut ausgestattet (Geschirr, Besteck, Kaffeemaschine). Was nicht so schön war, es hat teilweise in der Wohnung stark nach Abfluss gestunken, wahrscheinlich durch die sanitären Leitungen. Das war aber nicht durchgehend der Fall. Ansonsten war alles gut.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Appartement met prachtig uitzicht

Centraal gelegen en alles op wandelafstand! Klein minpuntje is de keuken. Ze is volledig geïnstalleerd en heeft meer dan voldoende keukengerei en servies, maar heeft geen aanrecht om op te werken. Je moet daarvoor de tafel in het woongedeelte gebruiken. Maar de locatie maakt het ruimschoots goed!
4 nachten verbleven in februari 2023
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Mooi appartement perfecte ligging

Het is een mooi zuiver appartement wat fijn centraal gelegen ligt
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Urlaub zum Entspannen

Ganz tolle Ferienwohnung alles super sauber und ruhig. Alles gut zu Fuß erreichbar. Kurz und knapp es hat alles geklappt!!!!