Vitalhotel Sonneneck ligt in Braunlage in de bergen. Grenzlandschaft & Grenzmuseum Sorge en Ring der Erinnerung zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Brocken. Ook Abdijkerk van Walkenried en Wurmberg Gondola zijn zeker een bezoekje waard.De regio biedt een brede waaier aan mogelijkheden, waaronder skiën en wandel- en fietsroutes afleggen voor de actievelingen onder ons. Bekijk onze reisgids voor Braunlage
Hindenburgstraße 24, Braunlage, 38700
In de buurt
Natuurpark Harz-Saksen-Anhalt
8 min. wandelen - 0.7 km
Nationaal Park Harz
14 min. rijden - 15.5 km
Oude stad van Quedlinburg
46 min. rijden - 49.1 km
Wurmberg Gondola
15 min. rijden - 14.8 km
Samson mijn
23 min. rijden - 25.6 km
Lokaal vervoer
Station Walkenried - 18 min. rijden
Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 81 min. rijden
Restaurants
Tuttobene Pizzeria & Cafeteria
12 min. rijden
Jasper
13 min. rijden
Ristorante & Pizzaria Rialto
12 min. rijden
Grimbart’s
12 min. rijden
Karthi's
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Vitalhotel Sonneneck
Hotel met een chique stijl niet ver van Ring der Erinnerung
Vitalhotel Sonneneck bevindt zich dicht bij Grenzlandschaft & Grenzmuseum Sorge en biedt een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een terras. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met lokale en internationale gerechten, Sonneneck Alm, serveert ontbijt en lunch. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een koffiebar/café en een tuin.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Fietsverhuur, geldautomaat/bankservice en een kluis bij de receptie
Bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Vitalhotel Sonneneck bieden leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Aparte zitruimtes, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Sonneneck Alm
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Sauna
Ski-opslag
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Informatieborden in braille of reliëfletters
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Geluiddichte kamers
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Antigeen voor Covid-19 of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 12 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 24 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 16 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 14 dagen vóór het inchecken een volledige vaccinatie te hebben ontvangen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 12 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 12 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.05 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70, per nacht voor gasten van 7 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 12 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vitalhotel Sonneneck Hotel Braunlage
Vitalhotel Sonneneck Braunlage
Vitalhotel Sonneneck Braunlag
Vitalhotel Sonneneck Hotel
Vitalhotel Sonneneck Braunlage
Vitalhotel Sonneneck Hotel Braunlage
Veelgestelde vragen
Beschikt Vitalhotel Sonneneck over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Vitalhotel Sonneneck?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Vitalhotel Sonneneck inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Vitalhotel Sonneneck uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Vitalhotel Sonneneck?
Dit wellness hotel ligt in de bergen, op 3,8 km van Ring der Erinnerung en op 4,5 km van Grenzlandschaft & Grenzmuseum Sorge. Ook Abdijkerk van Walkenried en Wurmberg Gondola liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Vitalhotel Sonneneck
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 23 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 23 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 23 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 23 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 23 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Landelijk gelegen hotel
In dit landelijk gelegen hotel had ik een ruime 2 persoonskamer, zonder verdere luxe. Geen koffie, thee, waterkoker, minibar of wat anders. Alleen een badjas, handig om het zwembad of sauna te bezoeken. Wees wel op tijd, want om 19.30 sluit het. En de sauna was in mijn geval al eerder uitgeschakeld. Als je zakelijk onderweg bent en dus later binnenkomt is dat een minpunt.
Een bureau om aan te werken was aanwezig, alleen werd deze bezet door een grote flatscreen. De kamer had niet echt sfeer en het was met alle lampen aan nog vrij donker. Wifi was snel en stabiel, misschien omdat het hotel nagenoeg leeg was.
Direct naast het hotel ligt er een aardig restaurant, prima eten, goede service en redelijke prijzen. De keuken sloot reeds om 20.00 waarna ook de voordeur werd afgesloten. Ook hier moet je dus op tijd zijn. Kortom alles sluit hier wat vroeger en in de omgeving valt weinig te beleven.
Het ontbijt was goed, zeker gezien het feit dat er nauwelijks gasten waren. Vaak zie je dat terug in een karig ontbijt, maar dat was bij dit hotel zeker niet het geval.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Sven
Reisde met partner
1 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Ruhe
Sven
2 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Hartmut
1 okt 2022
Hartmut
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Jane Søegaard
14 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Det var et fantastisk hotel. Man kunne ikke “sætte en finger” på noget som helst. Der var roligt, der var rent og morgenbuffen var super.
Jane Søegaard
4 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Gerhard
1 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gerhard
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Ulrich
Reisde met partner
14 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ulrich
2 nachten verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Darrell S.
26 apr 2022
Darrell S.
2 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Thomas
16 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Thomas
4 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Mads
22 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Steen
2 nachten verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyggeligt ophold i naturnært område
Rigtig fint lille hotel med god, fredelig beliggenhed og gode vandreture i nærheden. Fin morgenmad og okay aftensmad. Byen er ret lille, så lokale spisemuligheder er begrænsede, men der er flere små byer i køreafstand. Spaområdet var kun åbent i begrænset omfang pga,. Covid-19, men den indendørs swimmingpool var fin.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Jörg
Reisde met een groep
13 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles Top
Wunderbare Lage. Sehr zuvorkommend. Sehr sauber. Gutes Frühstück. Lediglich, die Öffnungszeiten des Restaurants waren störend. Ich denke der Covidpandemie geschuldet.
Jörg
3 nachten verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 sep 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
3 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Der Pool war großartig! Sehr groß in einem eigenen großen sauberen hellen Poolhouse. Das Personal war sehr bemüht. Dennoch entspricht das Haus nicht unserer Erwartung von 4 Sternen.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Christian, Halle
Reisde met partner
12 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hohe Sauberkeit, sehr freundliches Personal.
Viel Auswahl beim Frühstück.
Fantastische Lage mit Blick in die Berge.
Christian
4 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
28 jan 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
Andrea
14 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Da fahren wir wieder hin
Da gibt es nichts zu meckern. Wir kamen leider drei Stunden zu spät an weil wir mit der Brockenbahn feststeckten und runterlaufen durften,, aber das war überhaupt kein Problem. Einchecken klappte schnell, das Zimmer mit Schlafzimmer, Bad und Wc geteilt war toll. Man riet uns erst einmal Wellness zu machen um zu entspannen und hatte bereits das den reservierten Tisch nach hinten verschoben um Druck rauszunehmen. Abendessen in der Alm gemütlich, Wohlfühlathmosphäre. Frühstück lecker, Kaffee kam auch immer schnell nach. Mehrfache Nachfragen ob noch Wünsche offen sind...
Andrea
1 nacht verbleven in januari 2019
8/10 – Goed
Ani, Zu Hause, de
1 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sauberes und ruhiges Hotel mit tollem Schwimmbad. Freundliches Personal. Super Speisen ausserhalb gleich nebenan möglich.
Ani
4 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Lothar
29 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lothar
3 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Pia
25 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
På toppen i harzen
Fantastisk udsigt.Opgraderede til værelse med balkon alle 29 euro værd
Restaurant ved siden af hotel fantastisk husk at bestille tid😊
Pia
1 nacht verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Torsten
14 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super verlängertes Wochenende
Tolles Hotel waren zum wandern dort.Super Frühstück alle waren sehr nett.Wellness nicht genutzt.Essen in der Sonnenalm sehr lecker.Kommen bestimmt mal wieder.
Torsten
8/10 – Goed
Benjamin
28 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Sonneneck
Der Aufenhalt war echt angenehm. Der Fernseher im Zimmer war uns nur ein bisschen zu klein, aber man nutzt ihn ja nicht oft! Sonst ist alles sauber und im guten Zustandt gewesen. Das kleine Schwimmbad hatten wir bei dem guten Wetter nicht genutzt. Die Massagen und anderen Angebote müsst ihr vorher Anmelden... (Versäumt -.- )! Das Restaurant neben dem Hotel war klein, aber das Essen...*Verdammt das war sau lecker*... Da fahr ich gern nur zum Essen nochmal hin.