Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Casa a Pollenzo

Appartementen in Pollenzo met keukens en balkons

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
3 feb - 4 feb

Kameropties

Appartement, balkon, uitzicht op de stad

Hoogtepunten

Balkon
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Individueel gemeubileerd
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
  • Uitzicht op de stad
  • 44 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Appartement, balkon, uitzicht op rivier

Hoogtepunten

Balkon
De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Individueel gemeubileerd
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
  • Uitzicht op de stad
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Casa a Pollenzo ligt in Pollenzo. Bezoek Castello di Pollenzo en Castello di Monticello d'Alba, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Wijngaardlandschap van Piemonte: Langhe-Roero en Monferrato en Rocche Dei Sette Fratelli. Giolito Kaas en Barbero zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bra
Meer appartementen in Bra
Kaart
Strada Crociera Burdina 5, Pollenzo, CN, 12060

In de buurt

  • Egyptian Museum Torino which includes interior views and heritage elements
    Museo Egizio
    58 min. rijden - 68.5 km
  • Banca del Vino
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Castello di Pollenzo
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Palazzo Rosso
    6 min. rijden - 4.2 km
  • Belvedere di La Morra
    9 min. rijden - 8.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Pocapaglia - 4 min. rijden
  • Station Santa Vittoria - 18 min. wandelen
  • Cuneo (CUF-Levaldigi) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Trattoria Da Bimbo
    6 min. rijden
  • Hotel Castello Santa Vittoria d'Alba
    4 min. rijden
  • La Cantina
    5 min. rijden
  • Ristorante Albergo Badellino
    6 min. rijden
  • ristorante tre ruote
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Casa a Pollenzo

Appartementen in Pollenzo met keukens en balkons
Dit appartement beschikt over gratis parking. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met digitale zenders, terwijl een eetruimte en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen.
Casa a Pollenzo heeft 2 kamers met een espressoapparaat en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Elke smart-tv van 32 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Smart-tv van 32 inch met digitale zenders

Buiten

  • Balkon
  • Gazon

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Gratis mineraalwater
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Individuele aankleding

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT004029C2Z6SR9T7T, IT004029C2KICSDBVK

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa a Pollenzo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa a Pollenzo?

Vandaag, 2 feb. 2026, kost een verblijf bij Casa a Pollenzo van één nacht voor twee volwassenen op 3 feb. 2026 min. € 92,00, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Casa a Pollenzo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Casa a Pollenzo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa a Pollenzo?

Dit appartement in Bra ligt op 15 minuten wandelen van Banca del Vino en Castello di Pollenzo. Palazzo Rosso ligt op 1,6 km. Station Pocapaglia ligt op 29 minuten wandelen en naar Station Santa Vittoria is het 18 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk