Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apartamento 3 Quartos em Coqueiral de Itaparica - Ar Condicionado - Net Flix
Fotogalerie voor Apartamento 3 Quartos em Coqueiral de Itaparica - Ar Condicionado - Net Flix





Geheel appartement
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy beach house
Cozy beach house
- Keuken
- Parking beschikbaar
De prijs is € 140
inclusief belastingen en toeslagen
31 mrt - 1 apr
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Over deze buurt

Vila Velha, ES
In de buurt
Vitoria winkelcentrum11 min. rijden - 8.0 km- Praia do Coqueiral de Itaparica4 min. rijden - 2.6 km
- Praia de Itapuã4 min. rijden - 1.9 km
- Shopping Vila Velha4 min. rijden - 1.8 km
- Praia da Costa Mall8 min. rijden - 4.0 km
Lokaal vervoer
- Station Cariacica Pedro Nolasco - 18 min. rijden
- Vitoria (VIX-Goiabeiras) - 38 min. rijden
Restaurants
- Restaurante Gaúcho Gourmet2 min. wandelen
- Dice Coffee House12 min. wandelen
- Carioca Lanches11 min. wandelen
- Korujão Lanches13 min. wandelen
- Quiosque Mar del Plata15 min. wandelen