Gehele woning

Cuesta del Reloj House

Fotogalerie voor Cuesta del Reloj House

Een stenen gebouw met een balkon onder een heldere lucht.
Een slaapkamer met twee bedden, houten balken in het plafond, een raam met uitzicht en een houten kledingkast.
Een gezellige woonkamer met een open haard, stenen muren en een houten trap.
Hotelkamer met een houten deur, een bed met gestreepte kussens, een nachtkastje met een lamp en uitzicht op een balkon met een leuning.
Een kamer met stenen muren, een houten bureau en een kast, een betegelde vloer en een deuropening naar buiten.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cuesta del Reloj House

  • Het huis van de Cuesta del Reloj, is een huis gelegen in het historische centrum van Piedralaves, aan hetzelfde plein van het stadhuis en een paar meter van de keel van Nuño Cojo met prachtige natuurlijke poelen van kristalhelder water.

    Volledig gerestaureerd, behoudt het de architectonische kanonnen van het gebied. Enorme stenen muren met ramen en houten balkons.

    Het bestaat uit vijf slaapkamers, allemaal ruim, met badkamer en airconditioning. Elk van de kamers biedt een fantastisch uitzicht op de bergen, de vallei en de oude stad.

    Op de begane grond vindt u de volledig uitgeruste keuken en de woonkamer, een zeer ruime kamer met een warme open haard waar u familie of vrienden kunt ontmoeten.

    En het meest indrukwekkende van het huis "el torreón", dat het door de grote ramen lijkt dat je de berg en de torenklok kunt aanraken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Piedralaves. Bezoek Castillo de La Adrada en Palacio de Villena, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Presa del Horcajo en Het Betoverde Bos. Bekijk onze reisgids voor Piedralaves
Meer vakantiehuizen in Piedralaves
Kaart
Piedralaves

In de buurt

  • Parroquia San Antonio de Pádua
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Iglesia Evangelica
    32 min. rijden - 34.6 km
  • Talavera de la Reina Beursterrein
    56 min. rijden - 61.8 km
  • Museo de Cerámica Ruiz de Luna
    58 min. rijden - 62.2 km
  • Safari Madrid
    59 min. rijden - 55.9 km

Restaurants

  • El Aula
    8 min. rijden
  • Cafetería Copii
    8 min. rijden
  • Pinche
    11 min. rijden
  • El Jardín De Gredos
    7 min. rijden
  • Zenitz
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cuesta del Reloj House?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Cuesta del Reloj House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cuesta del Reloj House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 18.00 uur uit te checken.

Waar staat Cuesta del Reloj House?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Piedralaves bevindt zich op enkele stappen van Parroquia San Antonio de Pádua en op 3,6 km van Presa del Horcajo. Ook Castillo de La Adrada en Canto de los Pollitos liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cuesta del Reloj House

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

muy bien

La zona y la casa fantásticas. Los propietarios muy amables.
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Una escapada estupenda

Hemos estado tres noches aquí y lo hemos pasado muy bien. La casa es cómoda, con baño en cada dormitorio, todo muy limpio. La cocina nos hubiera gustado que fuera más grande, es muy pequeña, pero bien equipada. La ubicación excelente, justo en la plaza del pueblo y al lado de la plaza de la iglesia. Es un pueblo chiquitín pero bonito, con cosas cerca para ver. Las personas que llevan la casa rural son muy amables y también la señora que vive en la casa a la que pertenece la piscina. La piscina está a 10 minutos andando y está muy bien. En resumen, tanto los niños como los adultos hemos disfrutado mucho.
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Viaje a Piedralaves

Ha sido una estancia muy agradable. La casa está genial.
3 nachten verbleven in februari 2022