Geheel huisje·Particuliere eigenaar

Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave)

Fotogalerie voor Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave)

Terrein van de accommodatie
Interieur
Divers
Exterieur
1 slaapkamer, wifi, beddengoed

Geheel huisje

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 94
4 mei - 5 mei

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave)

Geniet bij dit huisje van aparte rookruimtes. Dit huisje biedt internet en aparte slaapkamer.
Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 1 huisdier in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes
  • Opmerking van de eigenaar: Tener mucho cuidado porque la cabaña es de madera

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas
Tener mucho cuidado porque la cabaña es de madera

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 192937

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit huisje ligt in Jardín. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Puente Viejo, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Parque Principal Libertadores en Speelvelden van Jardin. Bekijk onze reisgids voor Jardín
Meer vakantiehuisjes in Jardín
Kaart
J57C+VF Jardín, Antioquia

In de buurt

  • Parque Principal Libertadores
    7 min. rijden - 3.2 km
  • Basílica Menor de la Inmaculada Concepción
    9 min. rijden - 4.3 km
  • Speelvelden van Jardin
    11 min. rijden - 4.7 km

Restaurants

  • Mambrú Jardín
    8 min. rijden
  • La Parrilla De Mi Pueblo
    8 min. rijden
  • Bon Appétit
    8 min. rijden
  • Dulces del Jardin
    8 min. rijden
  • Café Jardín
    16 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave)?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave)?

Vandaag, 2 mei 2026, kost een verblijf bij Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave) van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave)?

Dit huisje in Jardín ligt en op 5 km afstand van Parque Principal Libertadores, Basílica Menor de la Inmaculada Concepción en Speelvelden van Jardin. Ook Parque Principal en Kathedraal van Jericó liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen over Cabin among coffee plantations and on the road to the Cueva del Esplendor (Splendor Cave)