Gehele woning·Particuliere eigenaar

Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones

Fotogalerie voor Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones

Zwembad
Exterieur
Interieur
Buiten dineren
Privékeuken

Gehele woning

3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Zwembad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones

"Mi Cielito" is a piece of heaven on earth, it is located at a very well known condominium at Carmen de Apicalá, Colombia, it has 3 bedrooms, 4 bathrooms, a relaxing pool, bbq, parking space for 4 cars and green zones.
The house has been built with so much love and it has been recently open to new visitors. This space will be completely available for your enjoyment. Pets and music are allowed. It has 24/7 security ensured.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Parkeren en vervoer

  • Beperkte parkeerplekken ter plaatse (max. 4 plekken)

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 3,5 badkamers

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vrbo Property

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Carmen de Apicala. Geniet van de prachtige natuur bij Lago Sol en Magdalena Rivier. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Piscilago Zoologico en Waterpark Piscilago. Bekijk onze reisgids voor Carmen de Apicala
Meer vakantiehuizen in Carmen de Apicala
Kaart
Carmen Apicala, Tolima

In de buurt

  • Magdalena Rivier
    19 min. rijden - 17.7 km
  • Lago Sol
    21 min. rijden - 20.2 km
  • Waterpark Piscilago
    22 min. rijden - 21.6 km
  • Piscilago Zoologico
    22 min. rijden - 22.0 km
  • El Peñón Golf Course
    46 min. rijden - 29.6 km

Restaurants

  • Brisas Del Sumapaz
    10 min. rijden
  • Casa Blanca Melgar - Bar & Restaurante
    22 min. rijden
  • El Rancho de Nelson
    12 min. rijden
  • Morichal
    20 min. rijden
  • La Paloma
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoe laat kan ik bij Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones?

Dit vakantiehuis in Carmen de Apicala ligt op 20 km afstand van Winkelcentrum Peñalisa Plaza, Lago Sol en Iglesia de San Francisco de Asís. Ook Piscilago Zoologico en Waterpark Piscilago liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Lovely house in Carmen de Apicalá, Colombia, pool, condominium, bbq, green zones