Gehele woning·Particuliere eigenaar
La Soliniere - max 35 people
Vakantiehuis met een sauna en een buitenzwembad in Valdelaume
Fotogalerie voor La Soliniere - max 35 people





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
16 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 20
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Main House - max. 14 people
Main House - max. 14 people
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en trouwfeesten) met max. 99 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: No outside guests without authorisation of owner
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Bouin Valdelaume, Deux-Sèvres
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over La Soliniere - max 35 people
8,0
Zeer goed
10
Netheid
8,0
Locatie
Beoordelingen
31 aug 2021
Positief: Netheid
14 nachten verbleven in juli 2021








