Ou Kraal tented Lodge ligt in Boshoek in een regionaal park. Bezoek Steam Train Rides Stimela en Waterworld, plaatselijke attracties, of ga naar Tlhabane Square en Tlhabane Shopping Centre als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Bafokeng Stadium of Olympia Park Stadium. Bekijk onze reisgids voor Boshoek
Ou Kraal tented Lodge biedt onder andere een terras en een vuurkorf. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals meegaan op ecotours en mountainbiken.
Andere voordelen van deze tentalow zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een Engels ontbijt (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en barbecues
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: ZAR 150 voor volwassenen en ZAR 95 voor kinderen
Met zijn tweeën/besloten dineren
Privépicknicks
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Ecotours
Gratis fietsenverhuur
Mountainbiken
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Voorzieningen
Virtuele receptie
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Barbecue
In een regionaal park
Picknickplaats
Terras
Vuurplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tapijt in de kamer
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Regendouche
Toiletpapier
Eten en drinken
Schoonmaakartikelen
Meer
Draagbare ventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 20 september 2024 tot 19 september 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer ZAR 150 voor volwassenen en ZAR 95 voor kinderen
Brandhouttoeslag: ZAR 100 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ou Kraal tented Lodge Boshoek
Ou Kraal tented Lodge Safari/Tentalow
Ou Kraal tented Lodge Safari/Tentalow Boshoek
Veelgestelde vragen
Beschikt Ou Kraal tented Lodge over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Ou Kraal tented Lodge?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ou Kraal tented Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ou Kraal tented Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ou Kraal tented Lodge?
Deze tentalow ligt in een regionaal park, op 20 km afstand van Moses Kotane Hospital, Segaetsho Cultural Village en Royal Bafokeng Stadium. Ook Steam Train Rides Stimela en Waterworld liggen op 20 km afstand.