Locanda Degli Artisti ligt in Borgo San Lorenzo. Bezoek Huis van Giotto en Palazzo dei Vicari, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Pad van de Goden en Lago di Bilancino. Banketbakkerij Cesarino en Avonturenpark Il Gigante zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Borgo San Lorenzo
piazza romagnoli 2, Borgo San Lorenzo, FI, 50032
In de buurt
Autodromo Internazionale del Mugello
8 min. rijden - 5.7 km
Piazza di Santa Maria Novella
40 min. rijden - 34.5 km
Galleria degli Uffizi
42 min. rijden - 36.9 km
Cattedrale di Santa Maria del Fiore
42 min. rijden - 34.8 km
Banketbakkerij Cesarino
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Borgo San Lorenzo - 13 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 50 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Oltre Passagiai
2 min. wandelen
pasticceria italia
1 min. wandelen
L'orologio Caffé
1 min. wandelen
Passaguai Borgo
2 min. wandelen
The Roof Mugello
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Locanda Degli Artisti
Hotel vlak bij Autodromo Internazionale del Mugello
Locanda Degli Artisti biedt onder andere een gratis ontbijtbuffet en een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Locanda Degli Artisti bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 10 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Locanda Degli Artisti Hotel Borgo San Lorenzo
Locanda Degli Artisti Borgo San Lorenzo
Hotel Locanda Degli Artisti Borgo San Lorenzo
Borgo San Lorenzo Locanda Degli Artisti Hotel
Locanda Degli Artisti Hotel
Hotel Locanda Degli Artisti
Italy - Tuscany
Locanda Degli Artisti Hotel
Locanda Degli Artisti Borgo San Lorenzo
Locanda Degli Artisti Hotel Borgo San Lorenzo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Locanda Degli Artisti?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoe laat kan ik bij Locanda Degli Artisti inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Locanda Degli Artisti uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Locanda Degli Artisti?
Dit hotel in Borgo San Lorenzo ligt op enkele stappen van Banketbakkerij Cesarino en op 10 km van Huis van Giotto en Autodromo Internazionale del Mugello. Ook Pad van de Goden en Palazzo dei Vicari liggen op 10 km afstand. Station Borgo San Lorenzo ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Rimorelli is het 15 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Locanda Degli Artisti
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
6,0
Locatie
7,4
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 3 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
stefano
16 jun 2019
Positief: Personeel en service
Locanda in centro a Borgo san Lorenzo
Buon posto per passare una notte in zona Mugello non troppo distante da Firenze . Camera tripla un po’ angusta .proprietari gentili
stefano
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
6 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ECCELLENTE!! Siamo stati benissimo!! Tranquillo, pulitissimo e personale da 5 stelle!!! Ci torneremo assolutamente!!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
4/10 – Matig
Robert
31 mei 2019
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
This is Not a 3 star hotel!! It is only a 1 star, The bathroom was located across the hall like a pensioner, very inconvenient. The hotel manager was unavailable when we arrived, waited for 40 minutes