La Bulle Zen heet jullie welkom in Ambarès-et-Lagrave, in een rustige en vredige omgeving vlak bij Bordeaux. Dit vakantiehuis van 78 m² biedt comfortabel plaats aan maximaal 8 personen, met 2 slaapkamers, een woonkamer en 2 badkamers. Jullie beschikken over airconditioning in het hele huis, een televisie, een spelconsole, een koffiecupmachine, een aparte werkplek en wifi.
Ontspan op jullie overdekte privéterras, ideaal om tot rust te komen na een dag de regio te hebben verkend. Twee beveiligde parkeerplaatsen zijn gratis beschikbaar op het terrein.
Let op: feesten en evenementen zijn niet toegestaan in de woning.
De gastheren wonen op het terrein, maar niet in het gereserveerde huis. Het huis heeft een waterzuiveringssysteem: jullie kunnen dus het kraanwater drinken en gebruiken voor het bereiden van babyflesjes, tenzij anders geadviseerd door een arts. Het is niet nodig om flessenwater te kopen tijdens jullie verblijf, wat plastic afval vermindert en zorgt voor kwalitatief goed water. Het station La Gorp en het meer van La Blanche liggen in de buurt, zodat jullie Bordeaux en de omgeving gemakkelijk kunnen ontdekken.
dit vakantiehuis ligt in Ambarès-et-Lagrave. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Pont Jacques Chaban-Delmas en Pont d'Aquitaine. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Bordeaux en KART System. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Matmut-Atlantique of Bordeaux Exhibition Center. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Ambarès-et-Lagrave
Tramstation La Gardette-Bassens-Carbon Blanc - 8 min. rijden
Station Ambarès-et-Lagrave Gorp - 11 min. wandelen
Bordeaux (BOD-Merignac) - 31 min. rijden
Restaurants
Thalii
2 min. rijden
McDonald's
5 min. rijden
Le Juliano
7 min. rijden
Del Arte
6 min. rijden
McDonald's
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home “La Bulle Zen” with Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home “La Bulle Zen” with Air Conditioning?
Vandaag, 2 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home “La Bulle Zen” with Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 142, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home “La Bulle Zen” with Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home “La Bulle Zen” with Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home “La Bulle Zen” with Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Ambarès-et-Lagrave ligt op 15 km afstand van Haven van Bordeaux, Le Rocher de Palmer en KART System. Ook Pont Jacques Chaban-Delmas en Barriere Casino theater liggen op 15 km afstand. Station Ambarès-et-Lagrave Gorp ligt op 11 minuten wandelen.