Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Dolomiti Skyview Duplex +private park -20' Cortina
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt onder meer 2 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT025007C2HOIWP8WR
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Borca di Cadore. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Museo d’Arte Moderna Mario Rimoldi en Castello di Andraz. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Skiresort Cortina d'Ampezzo en Skilift Donaria. Gruppo del Bosconero en Schaatsbaan van Alleghe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Borca di Cadore
Station Calalzo Pieve di Cadore Cortina - 28 min. rijden
Restaurants
Hotel Villa Trieste
3 min. rijden
Bar Antelao
3 min. wandelen
Pasticceria Fiori
3 min. rijden
Stuzzica La Voglia
4 min. rijden
Rifugio Passo Staulanza
45 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dolomiti Skyview Duplex +private park -20' Cortina?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Waar staat Dolomiti Skyview Duplex +private park -20' Cortina?
Dit appartement in Borca di Cadore ligt en op 5 km afstand van Dolomieten, Chiesa della Madonna della Difesa en Skigebied San Vito di Cadore. Ook Skiresort Cortina d'Ampezzo en Skilift Donaria liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Dolomiti Skyview Duplex +private park -20' Cortina