Fotogalerie voor Le Vieux Cerisier - vue Mont Ventoux completely renovated-Bonnieux





Gehele woning
5 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 10 210 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charm in Luberon
Charm in Luberon
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Parkeerplaatsen beschikbaar
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 15 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vue Mont Ventoux à Bonnieux piscine 10 x 5m Privée
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en naast een golfbaan in Bonnieux. Verken de plaatselijke natuur bij Parc naturel régional du Luberon en Luberon. Reis je met kinderen? Overweeg dan Thee in de Inktpot en Nestor de Bever. Kies voor waterpret zoals kajakken of vissen of beleef avonturen zoals wandelen en mountainbiken.

Bonnieux, Vaucluse
In de buurt
- Parc naturel régional du Luberon - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Onder de Hemel van de Provence - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Château de Lacoste - 6 min. rijden - 5.3 km
- SCAD Lacoste - 6 min. rijden - 5.3 km
- Ochre Cliffs van Roussillon - 12 min. rijden - 11.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Café de Sade - 7 min. rijden
- Cafe De France Lacoste - 7 min. rijden
- La Bergerie - 17 min. wandelen
- Les Terrasses - 7 min. wandelen
- L'Arôme - 10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Vieux Cerisier - vue Mont Ventoux completely renovated-Bonnieux
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.