Comfortable gîte in the heart of the quiet luberon countryside, ideal for families.
In het hart van de wandelpaden in het Luberon-park, op een fruit- en wijndomein, in de rust onder de dennen, in de buurt van de klimplekken. Lucette en Patrick verwelkomen u in een nieuwe gite met alle comfort die nodig is voor uw welzijn, zodat u een aangename vakantie kunt doorbrengen. De lente zul je dromen te midden van kersenbloesems, omdat je in het land van kersen bent. Gecentreerd voor uw wandelingen en bezienswaardigheden. In de zomer rust u met het cicadenveld graag uit bij het zwembad. In de herfst (nazomer) schitteren de licht- en herfstkleuren van de wijnstokken en fruitbomen, u kunt op winteravonden opwarmen bij de open haard. In het midden van een set van drie appartementen. geëtiketteerd en geclassificeerd twee sterren door gîte de France. De woonkamer is groot genoeg voor familiereünies die meerdere appartementen tegelijkertijd kunnen huren. De keuken is echt goed uitgerust en praktisch. Ideaal voor familie- en vriendenvieringen.
Gelegen in het centrum van toeristische bezoeken van de Luberon.
huisje zeer goed gelegen voor wandelen, fietsen en rondleidingen door de regio. goed gecentreerd tussen Bonnieux dorp van 1400 inwoners, en Apt kleine stad van 10000 inwoners met zijn winkels en toeristische attracties. 10 minuten van de oker van Roussillon, de Jullien-brug en het grote fietspad. 20 minuten van de Vaucluse-fontein, Cavaillon. op dezelfde afstand tussen Aix aan de ene kant, Avignon aan de andere kant (met zijn festival en museum, de Avignon-brug en het pauselijk paleis), Manosque (om naar Moustier of het meer van Ste Croix te gaan) of Forcalquier , Carpentras, Sault en zijn lavendelroute in juli. een uur van de zee, Marseille of Arles en de Camargue,
U zult komen wandelen op de markten van de Provence, of de boerenmarkten met zijn duizenden kleuren, geuren en smaak van de vruchten van uw jeugd. Patrick en Lucette zullen u verwelkomen met de vruchten van het oogstseizoen. U kunt ook wandelen in de boerderij en genieten van een prachtig uitzicht op de vlakte van Bonnieux, de heuvels van Gordes of gewoon de luberon en zijn prachtige dorpen.
In de hitte kun je afkoelen in het zoutbad.
We wachten op je.
huisje zeer goed gelegen voor wandelen, fietsen en rondleidingen door de regio. goed gecentreerd tussen Bonnieux dorp van 1400 inwoners, en Apt kleine stad van 10000 inwoners met zijn winkels en toeristische attracties. 10 minuten van de oker van Roussillon, de Julien-brug en het grote fietspad. 20 minuten van de Vaucluse-fontein, Cavaillon. op dezelfde afstand tussen Aix aan de ene kant, Avignon aan de andere kant (met zijn festival en museum, de Avignon-brug en het pauselijk paleis), Manosque (om naar Moustier of het meer van Ste Croix te gaan) of Forcalquier , Carpentras, Sault en zijn lavendelroute in juli. een uur van de zee, Marseille of Arles en de Camargue,
U zult komen wandelen op de markten van de Provence, of de boerenmarkten met zijn duizenden kleuren, geuren en smaak van de vruchten van uw jeugd. Patrick en Lucette zullen u verwelkomen met de vruchten van het oogstseizoen. U kunt ook rond de boerderij wandelen en genieten van een prachtig uitzicht op de vlakte van Bonnieux, de heuvels van Gordes of gewoon de Luberon en zijn prachtige dorpen.
in de zomer kunt u afkoelen in het zoutbad. Het is bedekt tijdens het halve seizoen dat het water verwarmt en je in staat stelt een bad te nemen van april tot half oktober.
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Bonnieux. Verken de plaatselijke natuur bij Parc naturel régional du Luberon en Luberon. Reis je met kinderen? Overweeg dan Fondation Blachère en Thee in de Inktpot. Kies voor waterpret zoals vissen of zwemmen of beleef avonturen zoals fietsen en het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Bonnieux
Beschikt Comfortable gîte in the heart of the quiet luberon countryside, ideal for families. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Comfortable gîte in the heart of the quiet luberon countryside, ideal for families.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Comfortable gîte in the heart of the quiet luberon countryside, ideal for families. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Comfortable gîte in the heart of the quiet luberon countryside, ideal for families. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Comfortable gîte in the heart of the quiet luberon countryside, ideal for families.?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Bonnieux ligt aan het water, op 5 km afstand van Parc naturel régional du Luberon en Pont Julien. Ook Fondation Blachère en Gemeentehuis van Apt liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Comfortable gîte in the heart of the quiet luberon countryside, ideal for families.
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 6 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Klaus B.
20 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Luberon...mhm....
war alles super! gerne wieder! Nette Gastgeber, schönes großes ruhiges Haus mit großem Außenpool und Klimaanlage. Perfekte Lage für den Luberon, Preis/Leistungsverhältnis perfekt.
13 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Laurent P.
18 aug 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Une semaine en août.
Hôte adorable au petit soin. Bien placé dans le luberon.
6 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
bertrand h.
13 aug 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Très agréable
Très bien
7 nachten verbleven in augustus 2020
Gearchiveerde beoordeling
8/10 – Goed
Jerome B.
26 aug 2017
Excellent séjour chez Lucette dans une Super location
Nous avons passé un excellent séjour avec de supers voisins et des hôtes très accueillants et pas du tout envahissants (pour ceux qui auraient peur de ca).
La piscine est juste comme il faut pour les 3 locations, pas besoin de plus.
Le village de Bonnieux est à 5 mn en voiture avec tout ce qu'il faut pour s'alimenter (boulangerie, boucherie, marché, supérette, etc...) et la ville d'Apt a 5 mn également (Apt est moins charmant que Bonnieux).
Nous avons été accueillis par Lucette le jour de notre arrivée avec bouteille d'eau fraîche, corbeille de fruits "maison" et jus de raison frais "maison" : le top apres la route !
Les 3 locations sont idéales pour partir en famille ou entre amis.
Nous recommandons cette location avec plaisir.
14 nachten verbleven in augustus 2017
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Véronique V.
12 aug 2015
Excellent séjour
Se retrouver en pleine nature, au milieu des vignes et bercés par le chant des cigales, que demander de plus ? Ce d'autant que les propriétaires nous ont réservés un accueil chaleureux et que nous étions très bien installés dans un gite très bien entretenu. Nous avons largement apprécié la piscine en cette période de canicule et le calme de ce lieu.