Pensión El Botijo ligt in Bonete. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castillo de Almansa en Castellar de Meca. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Bodegas El Tanino en Paintball Juegoventura. Bekijk onze reisgids voor Bonete
Calle Ramón y Cajal, 5, Bonete, Albacete, 02691
In de buurt
Embalse de Almansa
12 min. rijden - 21.8 km
Castillo de Almansa
16 min. rijden - 28.6 km
Iglesia Arciprestal de la Asunción
16 min. rijden - 28.6 km
Jardin de los Reyes Catolicos
17 min. rijden - 29.0 km
Castillo de Chinchilla
23 min. rijden - 41.8 km
Lokaal vervoer
Station Bonete - 7 min. rijden
Albacete (ABC) - 42 min. rijden
Restaurants
Entre Sonrisas
11 min. wandelen
Restaurante Ana
11 min. rijden
Restaurante Sevilla
2 min. rijden
Restaurante Villalba
3 min. wandelen
Casado's
11 min. rijden
Over deze accommodatie
Pensión El Botijo
Hoogtepunten van de accommodatie
Pensión El Botijo biedt onder andere een wasserij en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pensión El Botijo hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 14.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pensión El Botijo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pensión El Botijo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 14.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Pensión El Botijo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Pensión El Botijo?
Dit hostal in Bonete ligt op 25 km afstand van Embalse de Almansa, Castillo de Almansa en Jardin de los Reyes Catolicos. Ook Teatro Regio en Iglesia Arciprestal de la Asunción liggen op 25 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.