Resort La Francesca ligt in een provinciaal park en vlak bij een privéstrand in Bonassola. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Porticciolo di Framura. Ga naar Strand van Monterosso en Fegina Beach als je liever de natuur intrekt. Ook Spiaggia di Deiva Marina is zeker een bezoekje waard.Kies voor waterpret zoals duiken of vissen of beleef avonturen zoals het volgen van een ecotour en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Bonassola
Accommodatie met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Porticciolo di Framura
Resort La Francesca bevindt zich dicht bij Fegina Beach en Strand van Monterosso en biedt een poolbar, een buurtwinkel en een dakterras. Deze accommodatie is fantastisch om van de zon te genieten met een nabij privéstrand, ligstoelen en mogelijkheden om te snorkelen. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Rosadimare Restaurant, serveert diner en je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Naast minigolf en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), 2 outdoor tennisbanen en parkeerplaatsen ter plaatse
Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en wasservice
Een bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en huwelijksservices
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 55 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals gemeubileerde balkons, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 8 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 5 tot 7 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Rosadimare Restaurant
Dingen om te doen
2 outdoor tennisbanen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Midgetgolf
Snorkelen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Kruidenier/supermarkt
Midgetgolf
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Buiten
Dakterras
In een provinciaal park
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Strandstoelen
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
40 gebouwen
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluis
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij deze accommodatie kun je niet laat inchecken.
Van maart tot november is de receptie geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur. Als je buiten de reguliere inchecktijden verwacht te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met deze accommodatie om het inchecken te regelen. Hiervoor geldt een toeslag.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in november, december en januari gesloten:
Één van de eetgelegenheden
Één van de zwembaden
De bar/lounge
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 5–7 per persoon
Betaald parkeren (openlucht): EUR 8 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per verblijf
Het tarief voor faciliteiten is inclusief gebruik van het zwembad
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT011005B2DEVCVYD5
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Resort La Francesca over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Resort La Francesca?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 8 per dag.
Hoe laat kan ik bij Resort La Francesca inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Resort La Francesca uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Resort La Francesca?
Deze gezinsvriendelijke accommodatie in Bonassola ligt bij de zee, op 4,7 km van Porticciolo di Framura en op 20 km afstand van Strand van Monterosso en Fegina Beach. Spiaggia di Deiva Marina ligt op 20,4 km. Station Bonassola ligt op 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.