Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor SERENITY BY NOA HOTELS





SERENITY BY NOA HOTELS bevindt zich vlak bij Corferias en biedt onder andere een gratis uitgebreid ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Klassieke kamer laden

Klassieke kamer
Hoogtepunten
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een bureau
Een laptopwerkplek
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Klassieke driepersoonskamer laden

Klassieke driepersoonskamer
Hoogtepunten
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Werkplek voor laptop
Een bureau
Alle foto's voor Klassieke eenpersoonskamer laden

Klassieke eenpersoonskamer
Hoogtepunten
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een bureau
Een laptopwerkplek
Dagelijkse huishoudservice
Misschien vind je dit ook leuk

Hotel Normandia Gold
Engativa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Ontbijt beschikbaar
7.4 van 10, Goed, 19 beoordelingen
De prijs is € 54
4 sep - 5 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
SERENITY BY NOA HOTELS ligt in Quinta Paredes, een wijk in Bogotá. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque de la 93 en Monserrate. Botanische tuin Bogota en Salitre Mágico zijn ook een bezoek waard.

37-14 Cl. 25b, Bogotá, Cundinamarca, 111321
In de buurt
- Corferias - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Conferentiecentrum Agora Bogotá - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Parque Simón Bolívar - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Ambassade van de Verenigde Staten - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Movistar Arena - 4 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- El Kiosquito Arabe - 1 min. wandelen
- Super Combos Eliza - 2 min. wandelen
- La Toscana - 4 min. wandelen
- Tip Top - 8 min. wandelen
- Teppan - 2 min. wandelen
Over deze accommodatie
SERENITY BY NOA HOTELS
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: COP 30000 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 123
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
SERENITY BY NOA HOTELS Hotel
SERENITY BY NOA HOTELS Bogotá
SERENITY BY NOA HOTELS Hotel Bogotá
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over SERENITY BY NOA HOTELS
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.