Geheel appartement

INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201

Fotogalerie voor INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201

Interieur
Woonruimte
Interieur
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Terrein van de accommodatie

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Geheel appartement

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Wasvoorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201

Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Se deben avisar con tiempo para la reservación

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 25 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: se deben avisar con tiempo para la reservación
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 102395
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Suba, een wijk in Bogotá. Unicentro Bogotá en Winkelcentrum Salitre Plaza zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque de la 93 en Monserrate. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Movistar Arena of Estadio Nemesio Camacho. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Meer appartementen in Bogotá
Kaart
Bogotá, Bogotá

In de buurt

  • Parque de la 93
    Parque de la 93
    7 min. rijden - 4.0 km
  • Centro Comercial Iserra 100
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Clínica Reina Sofia
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Ambassade van de Dominicaanse Republiek
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Unicentro Bogotá
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Estación Usaquén - 11 min. rijden
  • Station San Antonio - 23 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 34 min. rijden

Restaurants

  • Tostao'
    9 min. wandelen
  • D'chocolo
    7 min. wandelen
  • Cigarreria Turin
    13 min. wandelen
  • Hamburguesas El Corral
    5 min. wandelen
  • J&R
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201?

Dit appartement ligt in Suba, op 1,3 km van Centro Comercial Iserra 100 en op 3,3 km van Parque de la 93. Ook Nationaal theater La Castellana en Clínica Reina Sofia liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over INDIAN PALACE HOTEL BOUTIQUE 201

Beoordelingen

6,0