Eco Cabañas El Abuelo ligt in La Calera in de bergen. Unicentro Bogotá en Centro Comercial Andino zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Parque de la 93 verkennen. Tren Turistico de la Sabana en Het Ondersteboven Huis zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Calera
Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 122 min. rijden
Restaurants
Café Totuma
15 min. rijden
El Alto de las Arepas
16 min. rijden
Sunshine Sushi & Cafe
16 min. rijden
Cucina Italiana La Gloria
15 min. rijden
Tu Estación Café
15 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Eco Cabañas El Abuelo
Dit rookvrije huisje beschikt naast een spa over een tuin en houtskoolgrills. Het Engelse ontbijt is gratis. Je vindt er ook een picknickplaats. De 3 individueel gedecoreerde huisjes beschikken elk over gratis wifi en een eigen tuin. Naast luxe voorzieningen als privébubbelbaden binnen en een open haard tref je er een smart-tv met digitale zenders en Netflix aan.
Eco Cabañas El Abuelo heeft 3 kamers met privébubbelbaden binnen en een open haard. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens. Elke smart-tv van 42 inch heeft digitale zenders en Netflix.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en badjassen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn hotstone-massages en massages.
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Gezinsvriendelijk
Speelplaats
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Eetopties
Gratis Engels ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
Minibar
Privépicknicks
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Extra bed: COP 150.000 per nacht
Badkamer
1 privébadkamer
Badjassen
Douche
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Vloerverwarming
Entertainment
Netflix
Smart-tv van 42 inch met digitale zenders
Streamingdiensten
Buiten
Gazon
Gratis brandhout
Houtskoolbarbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: COP 50.000 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Borgsom: COP 50.000 per nacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Ecotours
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Ecotours
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van COP 50000 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van COP 50000 per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan COP 150000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: COP 50000 per nacht
Toeslag voor huisdieren: COP 50000 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: COP 150000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 98260
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Eco Cabañas El Abuelo?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van COP 50000 per nacht en een toeslag van COP 50000 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Eco Cabañas El Abuelo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Eco Cabañas El Abuelo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Eco Cabañas El Abuelo?
Dit huisje ligt in de bergen, op 9 km van Chingaza Nationaal Natuurpark en op 20 km afstand van Ecenillo Biologisch Reservaat en Cascada La Chorrera. Ook Parque de la 93 en Monserrate Hills liggen op 32 km afstand.