Blue Home Bogotá ligt in Teusaquillo, een wijk in Bogotá. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque de la 93 en Monserrate. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Nemesio Camacho of Movistar Arena. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
2316 Cl. 28, Bogotá, Bogotá, 111311
In de buurt
Avenida El Dorado
2 min. wandelen - 0.2 km
Corferias
3 min. rijden - 2.2 km
Teatro Colsubsidio Roberto Arias Pérez
3 min. wandelen - 0.3 km
Park Way
5 min. wandelen - 0.4 km
Nationale universiteit van Colombia
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station La Sabana de Bogotá - 8 min. rijden
Station Estación Usaquén - 21 min. rijden
Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 21 min. rijden
Restaurants
Juan Valdez Café
7 min. wandelen
La Casa de la Pasta
3 min. wandelen
Café de las Letras
4 min. wandelen
parrilla express
3 min. wandelen
Gorilla Burger
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Blue Home Bogotá
Capsulehotel vlak bij Corferias
Vlak bij Estadio Nemesio Camacho biedt Blue Home Bogotá alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Blue Home Bogotá hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
3 gemeenschappelijke badkamers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie 213787
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Blue Home Bogotá Bogotá
Blue Home Bogotá Capsule hotel
Blue Home Bogotá Capsule hotel Bogotá
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Blue Home Bogotá?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Blue Home Bogotá zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Blue Home Bogotá inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Blue Home Bogotá uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Blue Home Bogotá?
Dit capsulehotel in Teusaquillo bevindt zich op enkele stappen van Avenida El Dorado en op 5 km van Corferias en Ambassade van de Verenigde Staten. Ook Mision Carismática Internacional en Nationaal Museum liggen op 2 km afstand. Station La Sabana de Bogotá ligt op 30 minuten wandelen.