Apartaestudios Los Andes

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Zakelijke services
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 70
31 mei - 1 jun

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Apartaestudios Los Andes

  • Hotel vlak bij Museo Mercedes Sierra de Pérez el Chicó
  • Apartaestudios Los Andes bevindt zich dicht bij Ambassade van de Verenigde Staten en Torre Colpatria en biedt een droogkuis/wasserijservice, een bar en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een vergaderruimte en een 24-uurs receptie
    • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, conciërgeservice en een feestzaal
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Apartaestudios Los Andes hebben voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en roomservice.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Ledtelevisies van 40 inch met kabelzenders

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartaestudios Los Andes?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartaestudios Los Andes?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Apartaestudios Los Andes van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartaestudios Los Andes inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Apartaestudios Los Andes uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Apartaestudios Los Andes een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Apartaestudios Los Andes?

Dit hotel ligt in Usaquén, op 2,8 km van Museo Mercedes Sierra de Pérez el Chicó en op 15 km afstand van Ambassade van de Verenigde Staten en Torre Colpatria. Station Estación Usaquén ligt op 22 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

7,8

Goed

8,2

Netheid

8,6

Locatie

8,0

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 117 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 39 van 117 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 117 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 117 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 117 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paul

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice no frills stay.
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

JAIRO

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hotel es comodo, le falta algo de mantenimiento, pero en general esta bien.
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Guillermo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente.
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Diego

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel is too noisy on the weekends. Not recommended if you are in a business trip or a family vacation.
Geverifieerd

8/10 – Goed

ISRAEL

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Buena

Todo bien
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

carlos

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great little hotel

I was only here a few nights but I had no complaints. The staff were very friendly. My only complaint would be there is a park nearby and it can get very noisy at times. I swear some guy was playing electric guitar for hours one day. It could be a total fluke just something to consider
4 nachten verbleven in april 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gerardo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Gerardo Pérez USA

Excelente infraestructura, ubicado en una muy bonita zona residencial, todo el personal muy diligente y atento para ayudar en cualquier momento, estacionamiento privado y seguro, excelente la limpieza de todo el edificio y de las habitaciónes, aunque el desayuno no presenta variedad de comidas lo que ofrecen es fresco y hecho al momento. Recomiendo a ApartaEstudio Los Andes al 100%. Gracias
10 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Personeel en service, voorzieningen
cuando llegue me cobraron mas del precio que decia en expedia
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Is so close of malls, markets, not so far way from airport,great area, great price,close from main avenues, easy transportation.
6 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

I didn’t have internet at all one day, no body give any warning
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location and amenities. Good service and staff!
6 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Huesped

Positief: Netheid, voorzieningen
Me gusto su limpieza pero el servicio del restaurante del desayuno muy pobre y estuve 9 dias de los cuales tan solo uno encontre fruta, como recomendacion se debe inventariar los huespedes para q el desayuno alcance para todos. El desayuno muy malo y la comida a la carta costosa
9 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like the service, but and very upsep about the use of the newspaper is better if they donf offer that service
7 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Victor

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lots of insects, dirty towels, terrible service, cheffs and kitchen personnel having dicussions in front of guests, a terrible experience. Reserved for 3 nights, left after the first one.
3 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Majito

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
El inconveniente fue que la tarifa en booking es mayor que la de expedita y en el establecimiento quieren que se pague ja diferencia que son aprox 320000 pesos $120
16 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
They cahrge me an extra tax fee on check out desoite my room being prepaid with expedia. Had I been notified of these charge in advance I would have booked another hitel that was a little more but less than the extra charge and this hotel would not have charge me an extra tax fee.
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
COMPLETELY SATISFIED Front desk help very good and thee restaurant was great food, house cleaning was excellent
6 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Carlos

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Buena estadia

Buen agradable
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

ANDRES

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid

Hotel para un par de noches

No hay servicio de limpieza los domingos. El servicio de restaurante del hotel no tiene convenio con el hotel para pagar la alimentación en el check out. Las sabanas no estaban muy limpias (en nuestras estadías hemos observado cabellos de huéspedes anteriores). Es un hotel bueno para pasar un par de noches.
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Juan Gabriel

Positief: Netheid

Cómodo pero puede mejorar

En general bien por el precio que se paga. Muy buena ubicación en un barrio tranquilo y silencioso. La puerta de mi habitación y la de al lado estaban descolgadas, por lo que había que tirar fuere de ellas para abrir y cerrar y por tanto causando un fuerte golpe. Me quedé en una habitación con dos camas sencillas, salita, baño y cocina con nevera y microondas; la habitación es cómoda. Los marcos de las ventanas un poco sucios (posiblemente por construcción cercana). El desayuno, incluido, un poco desordenado en la atención. No tenía toallas en el baño cuando llegué, y me tocó insistir para que las llevaran. Justo cuando me iba a bañar hubo una falla en el agua caliente, pues decían que un taxi había roto la tubería del agua caliente (4 horas después todo ok.). Las personas que atienden son amables. La caja de seguridad es con combinación manual, por lo que hay que esperar al administrador del hotel para que te dé la clave (es el único que la tiene) - No pude utilizarla pues no estaba el encargado. El internet está Ok. si no te funciona bien el del piso en que estás, prueba conectarte al de otro piso.
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

LUIS ENRIQUE

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Una muy buenas estadía

Un muy buen lugar y las personas que nos atendieron y recibieron excelentes.
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Carlos

Regular

Instalaciones viejas y poco mantenidas, servicio regular. Me querían hacer pagar la estadía en forma anticipada, lo cual me dió mala impresión.
4 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dillon

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Very nice and complete hotel

I liked this hotel a lot. Very good value for the price. Nice room with Netflix and smarttv’s. The reception guy had a little problem finding my reservation so check in took a while but they were all courteous as can be. Nice quiet location. I think the breakfast could be changed more each day but it was good.
7 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Sonia Beatriz

Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid

Pilas a la con las cuentas.

Al final me cobraron $2800 pesos de más.
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Daniel

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

nada recomendable la verdad desayuno miserable

completamente distorsionado las fotos de la realidad en cuanto a la habitación y no anuncian que te hacen pagar entre impuestos y seguros más q una noche de estadía y ni hablar del desayuno que por cierto la aplicación no me da la opción de subir la foto para q vean lo triste q es ese desayuno q barbaros y todavía me cobran por una botella de agua mas de 2 dolares la verdad no vuelvo y jamás lo recomendaría nada q ver