Gehele woning

1 bedroom awesome home in Blomstermåla

Fotogalerie voor 1 bedroom awesome home in Blomstermåla

Een zonnige kamer met een tafel en stoelen, grote ramen en uitzicht op een veld.
Een gezellig slaapkamer op zolder met twee eenpersoonsbedden, een houten deur en een kleurrijk wandtapijt.
Een rood houten gebouw met een rood dak, een overdekte veranda en een omheind gebied.
Een kleine keuken met een magnetron, koffiezetapparaat en een spoelbak. Er is een eethoek met een tafel en stoelen.
Een kleine keuken met een magnetron, koffiezetapparaat en diverse keukengerei. Er is een zithoek met een tafel en stoelen, en een kleine hal die leidt naar een slaapkamer.

Beoordelingen

4,0 op 10 –

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer18 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

1 bedroom awesome home in Blomstermåla

  • Geniet van een vakantie voor twee in dit kleine, gezellige vakantiehuis in een idyllische landelijke omgeving.



    Gebruik de gezellige eethoek met traditionele stoelen in de keuken en de woonkamer om samen te ontbijten of om 's avonds tot rust te komen. Lees een goed boek, ontspan of plan je volgende excursie. De compacte kitchenette biedt je een praktische uitrusting met kookfaciliteiten.



    Stap uit op het ruime houten terras en geniet van het vrije uitzicht op de omliggende velden. Neem plaats aan het tafeltje onder het overdekte gedeelte of gebruik de verschillende zitjes rondom het huis voor een pauze in de zon.



    Verken de gevarieerde regio bij Blomstermåla en bezoek de natuurreservaten Alsterån of Kronobäck met hun wandelpaden langs kleine beekjes. Rijd naar Mönsterås en wandel door het havengebied of steek over naar het eiland Oknö, waar je rustig kunt zwemmen. Bezoek de historische houten huizen in Pataholm of maak een uitstapje naar het kustplaatsje Timmernabben, waar je lokale rokerijen en kleine winkeltjes kunt ontdekken.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Elektriciteit incl in wk 23-35



    Optioneel:

    - Bedlinnen + handdoek: 170.00 SEK/p.p. per verblijf

    - Eindschoonmaak: 500.00 SEK/Per verblijf







    - Eigenaar woont op het perceel

    - Huisdieren: 2

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Aan een rivier

Dingen om te doen

  • Vissen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 18 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 2 pet(s)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Elektriciteitstoeslag: SEK 0.63 per kWh

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Blomstermåla. Bezoek culturele hoogtepunten Borgholms Stadsmuseum en VIDA Museum & Konsthall. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Golfbaan van Oskarshamn en Ekerum Golf & Resort. Bekijk onze reisgids voor Blomstermåla
Meer vakantiehuizen in Blomstermåla
Kaart
Blomstermåla

In de buurt

  • Een historisch kasteel met meerdere torens en een gracht.
    Kasteel van Kalmar
    42 min. rijden - 53.5 km
  • beach near Lillön
    15 min. rijden - 14.7 km
  • Ikea
    38 min. rijden - 49.5 km
  • Haven van Oskarshamn
    39 min. rijden - 48.8 km
  • Krusenstiernska Gården
    41 min. rijden - 53.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Blomstermåla - 2 min. rijden
  • Kalmar (KLR) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Estelle pizzeria
    9 min. rijden
  • Nelssons Café
    10 min. rijden
  • Glada Kocken
    10 min. rijden
  • Spel-Cafeét
    10 min. rijden
  • The Pretzelmaker
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 1 bedroom awesome home in Blomstermåla?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 1 bedroom awesome home in Blomstermåla inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 1 bedroom awesome home in Blomstermåla uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 1 bedroom awesome home in Blomstermåla?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 14,2 km van Barnebosjön en op 32 km afstand van Ljungnäs badplats en Lilla Sinnern. Ook Bjärssjön en Golfbaan van Oskarshamn liggen op 32 km afstand. Station Blomstermåla ligt op 25 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over 1 bedroom awesome home in Blomstermåla

4,0

2,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Nice surroundings, but the host could have prepared the cabin with better cleaning. There was a lot of yellow dust inside, and bird poop all over patio. Only little housewares, the old pots and pans couldn't be used on the induction plate. There was no parking for the car outside the cabin, all the luggage must be pulled with a two-wheel cart to the cabin, about 100 meters.
3 nachten verbleven in mei 2026