Lavrič Garden Apartment 2 at Lake Bloke, Bloke, Slovenia
De perfecte combinatie van een rustige, charmante locatie op korte afstand van enkele van de populairste bestemmingen van Slovenië! Dit appartement op de begane grond voor 4 personen, een van de zes appartementen in het wellnesscomplex Lavric Hideaway, is een ideale vakantiebestemming voor gezinnen of vrienden die deze prachtige regio willen verkennen.
Het moderne appartement is licht en heeft overal houten vloeren. Een glazen deur leidt vanuit de keuken/woonkamer naar een gemeenschappelijke tuin met een tafel en stoelen om buiten te eten. Binnen is de woonkamer ingericht met een eettafel en stoelen, een flatscreen-tv en 2 eenpersoonsbedden. De kitchenette is door een aanrecht van de eethoek gescheiden en is uitgerust met een inductiekookplaat, een koelkast en een waterkoker.
De residentie beschikt over een gemeenschappelijke sauna (te reserveren tegen een meerprijs), een ontspanningsruimte met ligstoelen en een grote mozaïekdouche.
Slaapgelegenheid Slaapkamer: De lichte slaapkamer is ingericht met twee eenpersoonsbedden en een kledingkast. Woonkamer: In de woonkamer staan 2 eenpersoonsbedden.
Badkamer De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Extra • Gratis wifi • Sauna (toeslag van € 40 voor 3 uur, maximaal 4 personen) • Babybedje en kinderstoel beschikbaar • Wasmachine • E-bike te huur • Excursies om beren te spotten (tegen betaling) • Gedeelde, omheinde tuin • Gedeeld terras • Buiten tafel en stoelen • Centrale verwarming • Extra kindvriendelijk • Huisdieren toegestaan • Privéparkeerplaats – auto noodzakelijk
Grotere groepen kunnen andere appartementen in hetzelfde gebouw boeken. Informeer naar ID 10812, 10816, 10818 en 10804.
Locatie Het appartement ligt in het hart van de prachtige regio Binnen-Karnolië, op slechts 50 minuten van de charmante Sloveense hoofdstad Ljubljana. De omgeving is ideaal om te fietsen en er zijn talrijke mountainbikeroutes en wandelpaden waarmee bezoekers de natuur in kunnen trekken. In de wintermaanden zijn er ook langlaufloipes.
Het omringende landschap is adembenemend en zeker niet te missen zijn het ongerepte Cerknica-meer (25 minuten) en het Notranjski-park (17 minuten), met zijn populatie beren, lynxen en wolven. Ook het grottencomplex Krizna Jama (10 minuten) met zijn 22 ondergrondse meren die door waterwegen met elkaar zijn verbonden. Bezoekers verkennen de grotten per kajak, een magische ervaring.
Ljubljana is een kleine, maar geschiedenisrijke stad. Het is de ideale bestemming voor een dagtrip. Een rondleiding door het middeleeuwse kasteel mag je niet missen. Evenmin als een bezoek aan de Centrale Markt, waar je verse lokale producten en regionale delicatessen kunt vinden.
De internationale luchthaven van Ljubljana ligt op 1 uur rijden.
dit appartement ligt in Bloke in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Križanke en Museum en Galerijen van Ljubljana. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Beeld van Ivan Cankar en Predjama-kasteel. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sportcentrum Svoboda of Cankarjev dom Cultural & Congress Centre (cultureel-/conferentiecentrum). Bekijk onze reisgids voor Nova vas
Zijn huisdieren welkom bij Lavrič Garden Apartment 2 at Lake Bloke, Bloke, Slovenia?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Lavrič Garden Apartment 2 at Lake Bloke, Bloke, Slovenia inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lavrič Garden Apartment 2 at Lake Bloke, Bloke, Slovenia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lavrič Garden Apartment 2 at Lake Bloke, Bloke, Slovenia?
Dit appartement ligt in het centrum van Bloke, op 8,5 km van Krizna Jama-grot en op 17,2 km van Meer van Cerknica. Ook Grotten van Postojna en Pivka Jama liggen op 52 km afstand.