Kyriad Blois Nord ligt in Blois. Le Carroir en Maison de la Magie zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Royal Château of Blois en Château de Beauregard. Mis zeker Les P’tits Clous niet. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Blois
15 Rue De La Vallée Maillard, Blois, Loir-et-Cher, 41000
In de buurt
St. Louis-kathedraal
7 min. rijden - 3.1 km
Polyclinique de Blois
16 min. wandelen - 1.4 km
Le Carroir
4 min. rijden - 2.0 km
Basilique Notre Dame de la Trinité
6 min. rijden - 3.4 km
Fondation du doute
7 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Station La Chaussée-Sint-Victor - 5 min. rijden
Luchthaven Orly (ORY) - 104 min. rijden
Restaurants
KFC
12 min. wandelen
McDonald's
11 min. wandelen
CAMPANILE BLOIS NORD
6 min. wandelen
Le Relais de la Tour
4 min. rijden
Burger King
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Kyriad Blois Nord
Hotel vlak bij Royal Château of Blois
Kyriad Blois Nord bevindt zich dicht bij Le Carroir en St. Louis-kathedraal en biedt een aangrenzende wijnmakerij, een terras en een tuin. Het plaatselijke restaurant met Franse gerechten, LE RESTAURANT, serveert ontbijt en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals meegaan op ecotours en wandelen/fietsen. Gratis wifi in de kamer, een bar en een conferentiecentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis vervoer van/naar het winkelcentrum en gratis kranten
Een cadeauwinkel, meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 50 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en badkuipen
Lcd-televisies met digitale zenders
Milieuvriendelijke schoonmaakproducten, waterkokers en schoonmaakservice
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice naar het treinstation (toeslag)
Gratis shuttle van/naar het winkelcentrum
Shuttle van/naar het pretpark (toeslag)
Gratis lang parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 12,90 voor volwassenen en EUR 6,45 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
LE RESTAURANT
Dingen om te doen
Ecotours
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wandel- en fietsroutes
Wijnmakerij
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gratis kranten in de lobby
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum (65 vierkante meter)
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Herbruikbare koffie-/theefilters
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van dinsdag t/m vrijdag geopend tussen 06.30 uur en 23.00 uur, en van zaterdag t/m maandag tussen 07.00 uur en 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 10 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12.90 voor volwassenen en EUR 6.45 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Campanile Blois
Campanile Blois Nord
Campanile Nord Hotel Blois
Campanile Blois Nord Hotel
Campanile Nord Hotel
Campanile Blois Nord
Kyriad Blois Nord Hotel
Kyriad Blois Nord Blois
Kyriad Blois Nord Hotel Blois
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Kyriad Blois Nord?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Kyriad Blois Nord?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij Kyriad Blois Nord van één nacht voor twee volwassenen op 28 mrt. 2026 min. € 51, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Kyriad Blois Nord inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Kyriad Blois Nord uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Kyriad Blois Nord?
Dit hotel in Blois ligt op 5 km afstand van Le Carroir, St. Louis-kathedraal en Maison de la Magie. Ook Royal Château of Blois en Les P’tits Clous liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Kyriad Blois Nord
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
6,6
Locatie
7,8
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 78 van 421 beoordelingen
10 - Uitstekend
78
Gastenscore: 8 - Goed. 163 van 421 beoordelingen
8 - Goed
163
Gastenscore: 6 - Redelijk. 106 van 421 beoordelingen
6 - Redelijk
106
Gastenscore: 4 - Matig. 47 van 421 beoordelingen
4 - Matig
47
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 27 van 421 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
27
Beoordelingen
4/10 – Matig
Dorothea
Reisde met partner
30 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heel kleine kamer. Gebouw in bouwvallige, onverzorgde staat. Ontbijt na 9 uur niet meer mogelijk.
Dorothea
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Cornelis P.M van den
Reisde met partner
10 nov 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Slaapkamer is een gewoon een “Hok” van naar schatting 3,5 x 4,5 meter met ook nog een zeer laag plafond.
Toegang tot het hok op de eerste verdieping een slechte en gevaarlijke wenteltrap zeker voor mensen op leeftijd. Deze is niet op een foto zichtbaar.
Buiten en binnen allemaal slecht onderhouden.
Badkamer oud samenraapsel. Bad emaille flink beschadigd met roestvorming. Toiletrol houder los van de muur. Tegels smerig. Douche door in bad te stappen. Onveilig voor mensen op leeftijd.
Deurkruk van toegangsdeur binnen hangt er los aan. Kamer 16.
Foto’s op hun site van de accommodatie zijn veel mooier als dat het in werkelijkheid is. Alles is mooier gemaakt en flink opgekleurd.
Geen prettige ruimte om te verblijven. Ook over de (brand)veiligheid hadden wij onze bedenkingen. Je kunt geen kant heen. Rolluik aan de enige kant van binnenkomst. Niet waardig om mensen daar te laten verblijven. Wij hadden dit ook allemaal niet verwacht. Het is dan ook zeer zeker niet voor herhaling vatbaar.
Overigens de bedden waren redelijk ondanks dat je af en toe de metalen veren in je lijf voelde. Ook het ontbijt was prima.
Cornelis P.M van den
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Eric
30 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima Hotel
Prettig hotel met Airconditioned kamers. Dit stond niet bij de boeking. Restaurant was goed en niet te duur. Entree + Plat voor EUR 20,00 - Entree+Plat+dessert voor EUR 26,00.
Eric
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Bart
Reisde met een groep
9 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gewoon prima.
Bart
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed
prima
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2020
8/10 – Goed
roger, de haan
Reisde met partner
6 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
kamers zijn net maar aan vernieuwing toe.
restaurantruimte is mooi vernieuwd.
Ontbijt is uitstekend.
roger
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
8 jun 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
INGEVOLGE CORONAMAATREGELEN WAS
VERBLIJF NIET MOGELIJK
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2020
6/10 – Redelijk
Harriet
26 dec 2019
Doorreis Hotel
Prima voor op doorreis
Jammer dat het restaurant gesloten was, geen mogelijkheid voor diner
Harriet
1 nacht verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed
prima voor een overnachting.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
12 jun 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
het is niet de eerste keer dat wij dat doen
zeer goed
marc
10/10 – Uitstekend
Erwin Heijligers, Asten
28 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
geweldige service
goed,super beleefde mensen!
Erwin Heijligers
6/10 – Redelijk
gilles
25 nov 2025
Positief: Personeel en service
C'est un ancien Campanile: qui a les années avec et il faut sortir pour regagner sa chambre, petite et salle de bain juste dans les clous; j'ai vu pire. le personnel est sympathique et accueillant, petit déjeuner dans les normes, diner: carte avec peu de choix, il y a un autre resto plus loin à pied. C'est pas chère, et pour un passage cela peut faire l'affaire
gilles
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Aurelie
19 nov 2025
Aurelie
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Gwendal
18 nov 2025
Gwendal
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
CYRILLE
12 nov 2025
CYRILLE
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Aurélie
27 okt 2025
Température réglable donc agréable.
Fenêtre proche passage des clients.
Aurélie
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Patrick
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
tout bien
Chambre propre et suffisamment grande pour 2. Nous étions au calme (voisins pas bruyants). Petit dej extra
Patrick
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Evgeny
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Evgeny
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
A
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Rachel
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rachel
1 nacht verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Freddy
Zakenreiziger
11 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Freddy
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
EVELYNE
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
EVELYNE
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
franck
Zakenreiziger
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer