Gehele woning

Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles

Fotogalerie voor Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles

Een stenen huis met schuin dak, twee ramen, een kleine tuin met een pad en een houten omheining.
Een ruime woonkamer met een stenen muur, houten balken, een open haard en een eettafel met stoelen.
Een gezellige woonkamer met een stenen openhaard, een paarse bank en een glazen salontafel.
Ruime zolderkamer met een schuine kap, een houten tafel, stoelen, een potplant en een groot raam met gordijnen.
Een badkamer met een marmeren wastafel, een spiegel met decoratieve lijst, een zeepdispenser en een douche met glazen deur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles

  • Op slechts enkele minuten van de oevers van de Loire, in een wijndorpje, kun je verblijven in dit charmante huisje in lokale stijl met zichtbare balken, tufsteen en een oude broodoven.

    Het huisje heeft op de begane grond een woonkamer met een eethoek, een zithoek met een slaapbank (comfortabel bed van 140 x 190 cm), een televisie en een volledig uitgeruste open keuken (vaatwasser, mini-oven, magnetron, koffiezetapparaat, gasfornuis, enz.). De wasruimte is uitgerust met een wasmachine en een droger. Boven vind je een grote slaapkamer op de tussenverdieping met een tweepersoonsbed van 160 cm en een eenpersoonsbed van 90 cm. De badkamer heeft een wastafel en een douche, en het toilet ligt naast de badkamer.

    In de privétuin van het huisje kun je genieten van de rustige omgeving, of je nu lekker op de ligstoelen ligt of van een maaltijd geniet (tuinmeubilair en een barbecue zijn aanwezig).

    Dit huisje ligt in het Regionaal Natuurpark Loire-Anjou-Touraine en is ideaal gelegen om kastelen te bezoeken (het hoogste kasteel van Frankrijk, het Château de Brissac, ligt op slechts 10 minuten van het huisje) en om prachtige wandelingen te maken door de wijngaarden of langs de Loire, te voet of op de fiets. De fietsroute ‘Loire à Vélo’ ligt op slechts een paar minuten van het huisje! Saumur en zijn Cadre Noir liggen op 30 minuten afstand, en Angers op 25 minuten.

    Laat je in de zomer samen met familie of vrienden betoveren door de charme van de terrasjes langs de Loire.

    Het huisje heeft gratis wifi en huisdieren zijn welkom (het buitenterrein is niet omheind).

    Voor je comfort is de service all-inclusive (verwarming, opgemaakte bedden bij aankomst, handdoeken aanwezig, eindschoonmaak, enz.). Voor een verblijf met een baby is er uitrusting beschikbaar: reisbedje, verschoontafel, kinderstoel, enz.

    De accommodatie wordt beheerd door een professional. Tenzij anders vermeld, zijn diensten zoals schoonmaak, beddengoed, handdoeken enz. niet inbegrepen in de prijs van deze verhuur. Als huisdieren zijn toegestaan (informatie in de advertentie), kunnen er kosten in rekening worden gebracht.
    Alleen de spullen die in deze advertentie worden genoemd, zijn aanwezig. Uitrusting die niet wordt genoemd, wordt niet als aanwezig beschouwd. Tenzij er een oplaadpunt voor elektrische auto’s in de accommodatie is, is het opladen van elektrische auto’s verboden.

    Het huisje is direct bereikbaar via de rue Grands Champs des Moulins
    De eindschoonmaak is inbegrepen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Blaison-Saint-Sulpice. Bezoek Château de Brissac en Helice Terrestre Trogolodyte Tunnels, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Loire-Anjou-Touraine Regionaal Natuurpark en Belle Île. Centre Culturel Jean Carmet en Centre Culturel Vincent Malandrin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Blaison-Gohier
Meer cottages in Blaison-Gohier
Kaart
Blaison-Saint-Sulpice, Pays de la Loire

In de buurt

  • Een historische kathedraal met een grote centrale boog en twee hoge torens.
    Kathedraal van Angers
    37 min. rijden - 25.6 km
  • Een historisch kasteel met meerdere torens en een vlag.
    Château d'Angers
    37 min. rijden - 25.9 km
  • Een historisch gebouw met klassieke architectuur, grote ramen en beelden.
    Place du Ralliement
    39 min. rijden - 26.3 km
  • Centre de Congrès
    39 min. rijden - 25.6 km
  • Terra Botanica
    51 min. rijden - 31.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Saint-Mathurin - 17 min. rijden
  • Angers (ANE-Angers - Loire) - 34 min. rijden

Restaurants

  • 13 Motors
    17 min. rijden
  • Pizza Tempo
    16 min. rijden
  • Bar Le Brissac
    9 min. rijden
  • McDonald's
    13 min. rijden
  • Le Bosquet
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles?

Deze cottage in Blaison-Saint-Sulpice ligt op enkele stappen van Loire-Anjou-Touraine Regionaal Natuurpark en op 10 km van Golf d'Angers en Domaine des Rochelles. Ook Château de Brissac en Belle Île liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Charming Cottage in Wine Hamlet: Sleeps 5, Cozy Garden, Near Loire Castles

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

7 nachten verbleven in augustus 2025