Particuliere eigenaar
The Den, Coves House
Gezinsvriendelijke lodge in Bishop Auckland
Fotogalerie voor The Den, Coves House





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
deze lodge ligt in Bishop Auckland. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij North Pennines Area of Outstanding Natural Beauty en North Pennines. Daarnaast kun je ook Killhope Lead Mining Museum en Empire Theatre bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan Weardale Railway en Hall Hill Farm.
Wolsingham, England
In de buurt
- North Pennines - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Universiteit van Durham - 29 min. rijden - 32.0 km
- Sports Direct Arena - 47 min. rijden - 57.5 km
- Quayside - 48 min. rijden - 57.1 km
- Yorkshire Dales National Park - 57 min. rijden - 63.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Greggs - 10 min. rijden
- The Black Bull - 5 min. rijden
- Number 10 - 5 min. rijden
- The Duke Of York - 11 min. rijden
- Cross Keys - 12 min. rijden
Over deze accommodatie
The Den, Coves House
Gelijkaardige accommodaties

Langlands
Langlands
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
Naast zonne-energie en geothermische energie gebruikt deze accommodatie ook milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over The Den, Coves House
9,4
Uitzonderlijk
8,0
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
30 sep 2023
Negatief: Netheid
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Chani C.
21 jun 2023
Positief: Netheid
Absolutely excellent
Chani C.
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Shannon D.
13 apr 2023
Positief: Netheid
Great Weekend!
Shannon D.
2 nachten verbleven in april 2023








