Gehele woning

Leni holiday apartment

Fotogalerie voor Leni holiday apartment

Een modern appartement met een eethoek, keuken en woonruimte.
Een slaapkamer met twee bedden, een houten dressoir, een douche en een schilderij aan de muur.
Een woonkamer met een grijze bank, een witte fauteuil, een televisie en een raam met gordijnen.
Een moderne keuken met een vast kookeiland, een eethoek met tafel en stoelen, en een flatscreen televisie op een standaard.
Een terras buiten met een tafel, stoelen, een zwarte parasol en houten luiken voor de ramen.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Leni holiday apartment

  • Het lichte en modern ingerichte vakantieappartement Leni bevindt zich op de begane grond van een appartementencomplex en biedt ruime accommodatie voor twee volwassenen en een kind, verdeeld over drie kamers. Het hart van het appartement is de ruime woon- en eetkamer met een open, goed uitgeruste keuken en een comfortabele zithoek. Op het aangrenzende, gemeubileerde terras kunt u ontspannen met een uitgebreid ontbijt of genieten van de avondzon na een mooie dag in de Berchtesgaden Alpen.

    Naast de hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed van 180x200 cm, een grote kledingkast en een en-suite badkamer met douche en wastafel, is er een kinderslaapkamer met een slaapbank. Tegenover de kinderslaapkamer bevindt zich nog een badkamer met toilet, wastafel en wasmachine. Er is gratis privéparkeergelegenheid en gratis wifi beschikbaar voor gasten.

    Het appartement is gelegen in Bischofswiesen, in de wijk Stanggass, op iets minder dan 2 km van het historische centrum van Berchtesgaden. De bushaltes bevinden zich op minder dan twee minuten lopen van het vakantieappartement, waardoor de centrale ligging direct aan de weg een ideaal vertrekpunt is voor een breed scala aan activiteiten in de regio Berchtesgaden. Met de bus en de gastenkaart kunnen vakantiebezoekers gratis reizen naar het treinstation van Berchtesgaden, de Königssee en de Jennerbahn-kabelbaan, of naar het kuuroord Bad Reichenhall.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Bischofswiesen. Bezoek culturele hoogtepunten Haus der Berge en Old Salt Works. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Slot Mirabell (Schloss Mirabell) en Zoutmijn van Berchtesgaden. Watzmann Water Park en Rennbob-Taxi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bischofswiesen
Meer vakantiehuizen in Bischofswiesen
Kaart
Bischofswiesen

In de buurt

  • Een berghut met een stenen gebouw, een vlag en uitzicht op besneeuwde bergen.
    Adelaarsnest
    24 min. rijden - 14.6 km
  • Haus der Berge
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Götschen Ski-Center
    3 min. rijden - 2.4 km
  • AlpenCongress
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Hotel Zum Turken WWII Bunkers
    8 min. rijden - 7.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Bischofswiesen - 4 min. rijden
  • Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 32 min. rijden

Restaurants

  • Gasthof Neuhaus
    5 min. rijden
  • Café Forstner
    4 min. rijden
  • Gasthaus Bier-Adam mit Ruperti-Stuben
    4 min. rijden
  • Goldener Bär
    4 min. rijden
  • Akropolis
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Leni holiday apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Leni holiday apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Leni holiday apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Leni holiday apartment?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Bischofswiesen ligt op 3 km afstand van Haus der Berge, Götschen Ski-Center en AlpenCongress. Ook St. Andreas Parochiekerk en Weinfeldlift liggen op 3 km afstand. Centraal Station Berchtesgaden ligt op 28 minuten wandelen.