Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi
Vakantiehuis Second Home ligt in Birlenbach en biedt alles wat jullie nodig hebben voor een ontspannen verblijf. De woning met twee verdiepingen beschikt over een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers, 1 badkamer en een extra gastentoilet, geschikt voor 5 personen. Er is Wi-Fi, een tv en een wasmachine aanwezig. Ook zijn een babybedje en kinderstoel beschikbaar. Jullie beschikken over een eigen buitenruimte met tuin en open terras.
De accommodatie ligt dicht bij diverse attracties en voorzieningen. Het openluchtzwembad Birlenbach is op slechts 0,1 km afstand, het binnenzwembad Diez en de ijsbaan Diez liggen beide op 5 km. De thermen van Bad Ems bevinden zich op 32 km. Liefhebbers van buitenactiviteiten kunnen de Lahnwanderweg/Jacobsweg en de mountainbikeroute verkennen, beide op slechts 0,3 km afstand. In de buurt liggen bezienswaardigheden zoals Schloss Schaumburg (3,5 km), de oude binnenstad van Diez (3 km) en de oude stad en kathedraal van Limburg (7 km). Een supermarkt is 3,5 km verderop. Het treinstation Fachingen ligt op ca. 0,6 km.
Hygiënische kussenhoezen, alle sierkussens en dekens worden na elk verblijf grondig gewassen.
Jullie kunnen gebruikmaken van een volledig uitgeruste cocktail- en wijnbar en een snack- en snoepbar voor extra comfort.
Parkeren is mogelijk op enkele meters afstand in de Schulstraße of bij de Mehrzweckhalle.
2 huisdieren zijn toegestaan.
Roken en feesten zijn niet toegestaan. De accommodatie biedt een handig zelf-inchecksysteem.
dit vakantiehuis ligt in Birlenbach. Bezoek culturele hoogtepunten Motorrad Museum en Limeskastell Pohl. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Blühlabyrinth en Labyrinth. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Birlenbach
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Vandaag, 2 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 348, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Birlenbach bevindt zich op enkele stappen van Nassau Natuurpark en op 5 km van Lahn Wandelpad en Blühlabyrinth. Schloss Oranienstein ligt op 4,2 km. Station Fachingen (Lahn) ligt op 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'Second Home' with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 8 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
21 jul 2025
Geweldige vakantie accommodatie
Pros: We hebben een heerlijke vakantie week ervaren, groot huis met een heerlijke tuin.
De gastheer was zeer vriendelijk en heeft alles goed uitgelegd
Het huisje was van alle gemakken voorzien, we kregen zelfs een welkomstpakket.
Kortom, zeker de moeite waard om deze Second Home nog eens te bezoeken.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
3 aug 2025
Complete vakantie
Pros: heerlijk rustige plek. mooi huis. mooie tuin. goede bedden. top keuken en goede grill. super aardige eigenaren die zeer behulpzaam zijn. er zijn veel extra's aanwezig en ook voor als je iets vergeet. hier is echt sprake van aandacht! echt top.
verder mooie plek voor uitjes. limburg ad lahn, koblenz, montabaur, wiesbaden zijn erg leuk. Ook erg leuk waren de kastelen in Runkel en Weilburg (Weilburg is met verplichte rondleiding). Zwembad tegenover is top. wandelen met de hond kan goed in het park in Diez aan de Christiansweg. Dit loopt recht, het is namelijk overal bergachtig. bij het huisje kun je ook een leuk rondje lopen met de hond door de schulstrasse en bij de school achterlangs terug en dan kom je langs het zwembad (1 km).
Heerlijk uit eten bij Zur Turnhalle (uitgebreide kaart) en Schnitzel's (de naam zegt het al)
al met al heerlijke onvergetelijke 10 dagen vakantie gehad! Bedankt fam. Trescher!!!
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ursula D.
24 okt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Das Ferienhaus ist liebevoll, stilvoll und gemütlich eingerichtet. Es fehlt an nichts.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
18 mei 2025
Tolles Haus zum Wohlfühlen
Pros: Besonders die vielen kleinen Details der Ausstattung. Es war wirklich alles da! Super nette Vermieter.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
16 mrt 2025
Gemütlich eingerichtet, hell und modern
Pros: Der Empfang war sehr freundlich, auch an das leibliche Wohl wurde gedacht.
Alles was man braucht war da. Alles Top!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
4 feb 2025
Second Home eben :)
Pros: Wir waren extrem begeistert von der Unterkunft und der überaus zuvorkommenden Gastfreundschaft. Hervorzuheben sind auch die kleinen Details, die häufig in Unterkünften fehlen. Hier fehlt es absolut an nichts. Wir haben unser Second Home gefunden.