Rustige en centrale locatie? Individualiteit en persoonlijke verzorging?Overdekt zwembad in het complex?Geen probleem in het appartementencomplex Wohnpark Binz! In het woonpark zijn appartementen voor twee tot acht personen met maximaal drie slaapkamers, een woonkamer met geïntegreerde keuken en een of meer badkamers. De appartementen zijn comfortabel ingericht. Faciliteiten omvatten een magnetron, telefoon, kabel-tv, radio en cd-speler, evenals een make-upspiegel en een haardroger. Bij aankomst zijn de bedden voor u opgemaakt. De appartementen bevinden zich in een klein park met volwassen bomen en een tuinvijver met fonteinen. Banken en overdekte zitplaatsen in de goed onderhouden tuinen nodigen u uit om te blijven hangen Op de dag van aankomst zal het ervaren personeel van de receptie u verwelkomen in het huis en u tijdens uw vakantie helpen met eventuele vragen. We helpen u graag met uw bagage, ook een pre-verzending is mogelijk. Voor gasten die met de auto arriveren, zijn parkeerplaatsen tegen betaling beschikbaar op een parkeerplaats of in de ondergrondse parkeergarage. Voor fietsen zijn gratis parkeren in de ondergrondse parkeergarage. Diensten voor u: (deels tegen betaling) • Receptie • Overdekt zwembad (ongeveer 12m x 5m // 2 uur / dag inbegrepen) • Sauna en infraroodcabine • Beddengoed inbegrepen • Wissel van linnengoed en tussentijdse schoonmaak mogelijk • Parkeerplaatsen in parkeergarage of Ondergrondse parkeergarage (tot 1,90 m hoog) • Fietsenstalling in de garage • Munt - wasmachine en droger in het huis (niet in de Whg.) • Een fax en een kopieerapparaat zijn verkrijgbaar bij de receptie • W - LAN in de appartementen • Bibliotheek en Boodschappenservice • Drankenservice • Verhuur van baby- en kinderbenodigdheden: babybedjes, kinderstoelen, flessenwarmer, kinderwagen u. V. M. • Verhuur van med. Hulpmiddelen zoals rollator en rolstoel • Biljart, tafelvoetbal, darts De gasten van het vakantiehuis zijn exclusief het zwembad in de Villa Ettina beschikbaar. 2 uur toegang per dag al inbegrepen.(De Villa Ettina ligt direct tegenover het woonpark, gebruik langer dan 2 uur of bij aankomst / vertrek tegen betaling mogelijk) Op koude dagen nodigen sauna en Infratotkabine u uit om de avond (tegen betaling) te beëindigen, Opmerking: De Adres voor het doorsturen van aanvragen (e-mail, krant) of gevorgde koffers is: Holiday home Helga Radmann e. K. / z. Hd. Uw naam, / Wylichstraße 6/18609 Binz ~ Deze boekingsbevestiging werd automatisch gegenereerd. Neem voor individuele afspraken en vragen contact met ons op via e-mail of telefoon! ~
dit appartement ligt vlak bij het strand in Binz. Bezoek De kolos van Prora en Jagdschloss Granitz, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Markt van Bergen en Rügen-Galerie. Irrgarten en Galileo Museum zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals zwemmen of voor een outdooractiviteit zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Binz
Beschikt 3 Room A 13 - Wohnpark Binz (with indoor pool) over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij 3 Room A 13 - Wohnpark Binz (with indoor pool)?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij 3 Room A 13 - Wohnpark Binz (with indoor pool) van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 165, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij 3 Room A 13 - Wohnpark Binz (with indoor pool)?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3 Room A 13 - Wohnpark Binz (with indoor pool) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3 Room A 13 - Wohnpark Binz (with indoor pool) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 3 Room A 13 - Wohnpark Binz (with indoor pool)?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Strandpromenade en Binzer Strand. Ook Macht Urlaub en Kurhaus Binz liggen op 5 minuten wandelen. Station Ostseebad Binz ligt op 10 minuten wandelen.