Cottage Clover

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 6 tweepersoons futons
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Cottage Clover ligt in Biei. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Daisetsuzan en Hokuseinookatenbo-park. Daarnaast kun je ook Seibi no Mori Museum en Takushinkan bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Dierentuin van Asahiyama en Bloementuin Shikisai no Oka zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Biei
Kaart
Daiichi Okubo Omura, Biei, Hokkaido Prefecture, 071-0216

In de buurt

  • Een veld met rode bloemen, een wit gebouw met een puntig dak en mensen op een heuvel.
    Hokuseinookatenbo-park
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Een bloemenveld met mensen die op een pad lopen.
    Bloementuin Shikisai no Oka
    10 min. rijden - 10.7 km
  • Een mangrovenbos met talloze poten in helder turquoise water.
    Blue Pond
    25 min. rijden - 26.9 km
  • Twee pinguïns zwemmen onderwater.
    Dierentuin van Asahiyama
    29 min. rijden - 30.0 km
  • Shirogane Onsen
    30 min. rijden - 31.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Nishinaka - 21 min. rijden
  • Asahikawa (AKJ) - 17 min. rijden

Restaurants

  • ごまそば 鶴喜 美瑛店
    3 min. rijden
  • 駅の見えるレストラン&カフェ KOERU
    3 min. rijden
  • 丘のまちのちゅうか屋さん ちゃい
    3 min. rijden
  • あるうのぱいん
    2 min. rijden
  • Arbolito
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Cottage Clover

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Cottage Clover heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Cottage Clover?

Dit hotel in Biei ligt op 1 km van Hokuseinookatenbo-park en op 5 km afstand van Wegstation Biei Okanokura en Biei Stadhuis. Sanai no Oka-park ligt op 4,2 km.